Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a helyzetrol?

Mit gondoltok errol a helyzetrol?

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok, a baratommal 3 eve vagyunk egyutt. Heti 1x tudunk talalkozni a tavolsag, a munka meg a suli miatt. Altalaban valahova elmegyunk mert a szuleim nem kedvelik ot (nem illunk ossze velemenyuk szerint). Csutortokon nem volt suli mert az ofonknek dolga volt, 2 orara kellett volna bemenni, de ezek is le lettek beszelve a szaktanarokkal.


A baratommal megbeszeltuk, hogy ezen a napon egyutt leszunk es elintezi akkor o is a dolgait nalunk a varosban. A szuloknek nem mondtam, hogy nincs suli es voltunk olyan szerencsetlenek, hogy apammal osszetalalkoztunk a varosban. Azonnal hivott telon, hogy en mit keresek a varosban, mit kepzelek magamrol stb, es hogy majd otthon megbeszeljuk a dolgot.


Kb 1 ora mulva hazamentem, nagy vita volt, es elzavartak otthonrol, hogy nekik ilyen gyerek nem kell, oruljek, hogy nem vernek meg. Raadasul kiderult, hogy anyam rendszeresen turkal a taskamban mert tudja, hogy van benne ovszer es ezt a fejemhez is vagta mintha bun lenne. A szemetesemben is turkal mert reszletesen elmeselte, hogy mit talalt benne... -nehany papirt es egy zacskoba csomagolt majkremes dobozt- En ugye elmentem otthonrol, felhivtam a baratomat, hogy mi tortent es visszajott ertem. A kulcsomat es a telefonomat elvettek tolem mielott elzavartak.


Nekem van megegy telefonom amit a baratomtol kaptam, azon kerestek este 7kor, hogy remelik jot levegoztem, huzzak haza.


A lenyeg, hogy mire hazajottem az osszes cuccom ki volt pakolva, atforgatva a ruhaim, a fehernemuim kipakolva, az iroasztalom, minden!


Nem tudom mit kepzelnek magukrol, hogy ilyeneket csinalnak, de en ezert nagyon ki vagyok akadva rajuk. Semmi privat szferam nincsen!


Normalis amit tesznek vagy ez csak velemenyem szerint tulzas???


2011. okt. 15. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megvárod míg vége a sulidnak májusban és lelépsz.Mondjuk a barátodhoz költözöl.Ha igazán szeret,akkor segít ezt neked megoldani.Addig is befogod a szád és tűrsz keményen :( és elviseled a szüleid elmebetegségeit ...



Én a helyedben ezt csinálnám,vagy azonnal menekülnék,de többet szóba sem állnék velük...Az én anyám is elmebeteg,de legalább nem lakok vele...

Mély együttérzésem és le a kalappal előtted,hogy eddig is ennyi mindent kibírtál már tőlük...

2011. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem gyakorlatilag 18 éves koromig nem volt magánéletem, mert otthon laktam. Utána elköltöztem tanulni másik városba. De otthon tényleg nem volt senkim, mert hozzánk nem jöhettek, elmenni sem nagyon mehettem sehová, mert nem hitték el, hogy ott vagyok, ahol mondom. Ajtómat soha nem csukhattam be, simán lefeküdt apám az ágyamra, hogy ő ott olvas, mert ott szeret lenni. Nem is költöztem haza. Nem fognak ezek a szülők már megváltozni, lépjél le amilyen hamar csak tudsz.
2011. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elég fura szüleid vannak!21 éves vagy,nem 12!Költözz amilyen hamar tudsz!Sehogy nem tudjátok pároddal megoldani?
2011. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Májusban mindenféleképpen költözök. Csak ha most befejezném a sulit, sajnálnám, hogy 1.5 évet elcsesztem az életemből és a felsőfokú végzettségem is elúszik, amit még most ingyen megszerezhetek.



A viszonyuk nem jó! 16 éves elmúltam amikor először lett barátom. Itt kezdődött el minden. Utálták az akkori barátomat mert szerintük sunyi kinézete van, és nem illünk össze. 1.5 évig bírtuk, volt amikor hónapokra eltiltottak tőle, aztán a vége szakítás lett.


A mostani barátomat is utáljak, vele se illek össze, mert nem keres százezreket havonta, csak 120-at. Külsőre se tetszik nekik. Egyszerűen nem értem mi bajuk van vele, nem iszik, nem dohányzik, nem jár bulizni, dolgozik. Ő jön hozzám mindig, hiszen nekem nincs jelenleg keresetem, a szüleimtől meg mégsem várhatom el, hogy ők fizessék azt, hogy hozzá utazzak minden hétvégén. Ő fizeti a telefonszámlát, hogy legalább hétköznap valahogy tartani tudjuk a kapcsolatot, mert iskola időben nálunk netezni sem lehet!


Egy húgom van, aki 15 éves. Ő itthon a kedvenc, a "kisbaba", hogy anyám szavaival éljek... :D Neki még nincs barátja, de tegnap este bejelentette, hogy ma randija lesz egy fiúval.


Azt hiszem itt és most fog fordulni a kocka. :) Szegény fiú még nem tudja mi vár rá!

2011. okt. 16. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!