Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom apámat, nem enged...

Utálom apámat, nem enged sehova! Miért?

Figyelt kérdés
Rohadtul unom apámat,nem enged sehova.Elvárja azt hogy itthon üljek.Eddig elengedett a barátaimmal bulizni,most már nem..Sokan mondják hogy félt,de mitől? Nem iszok,nem cigizek,nem volt még pasim.Nagyon unooom :'( Mit tegyek? 15/L
2011. okt. 15. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megértelek Téged, én is ilyen voltam, (talán kevésbé szélsőséges :D), nem volt semmi veszélyérzetem. Ha valahova elengedtek, a lehető legkésőbb mentem haza. Ma már az utcán sem merek járni olyan későn. Nagyon gonosz a mai világ és sajnos napról napra gonoszabb. Előfordulhat, hogy erőszakoskodnak veled, és nincs ki megvédjen. Belekeverhetnek valamit az italodba, amitől rosszabb esetben meg is halhatsz. Megerőszakolhatnak, meg is ölhetnek. És az már téged nem biztos, hogy kárpótolna, hogy a tettes megbűnhődik. De inkább mostanság nem szokott megbűnhődni. Várj még 2-3 évet, addigra lesz egy komoly barátod, akit szeretsz, és aki mellett biztonságban leszel. A szüleid is el fognak engedni. Nem velük van baj, a világ sajnos rossz, csak te nem ismered eléggé. De mindenki így van ezzel a Te korodban. Légy egy kicsit okos és örülj, hogy ilyen szerető apád van! :)
2011. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Édesanyám volt anno ugyanilyen, szinte betegesen féltett mindentől, ezért úgy szöktem (!) először bulizni a csajokkal. Nem volt túl jó anyával a kapcsolatunk, 21 évesen szinte elmenekültem otthonról. Most sok-sok év után, miután már kaptam jó pár pofont az élettől döbbentem rá arra, hogy anya mennyire szeretett és óvott! Tudom, hogy nagyon dühítő a dolog, de az előttem írók mind igazat írtak:nagyon gonosz ez a mai világ teli veszélyekkel.Egy ilyen fiatal lány számára, mint te különösképpen! Lehet, hogy egy jól induló buliban olyan rossz dolgok is történhetnek veled, amiket életed végéig nem fogsz tudni normálisan feldolgozni. Az évek múlásával édesapád is megenyhül. örülj, hogy ennyire vigyáz, óv téged! Hidd el, sok-sok nagy buli vár még rád! :-)
2011. okt. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!