Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy 9-es vagyok és az...

Ciki hogy 9-es vagyok és az anyámmal megyek vásárolni ruhákat nekem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 13:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok és a nagymamámmal megyek néha, ráadásul plázába, ahol 5 ezren látnak. És azt hiszed, megszólnak? Ez abszolút nem ciki. De ha nagyon nem szeretnél, akkor elmehetsz egyedül is, én is vettem már magamnak ruhákat egyedül, 14-15 évesen.
2011. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindenki átesik ezen a korszakon, amikor azt, hogy már nem gyerek, a szülőtől való eltávolodással akarja hangsúlyozni (azaz hogy nem mutatkozik vele, "cikinek" érzi stb.) de hidd el, ez NEM ciki.

Sokat járok (rock, metal) koncertre, és néha látok olyat, hogy van, aki a szüleivel jött, akkor arra gondolok, hogy ez tök jó, nem arra, hogy "ciki".

2011. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Sophie Warner válasza:
94%

en csak es kizarolag egyedul szeretek vasarolni, anyukamnak ritkan van kifogasa a ruhakkal kapcsolatban, negis neha bekattan es nem hajlando egyedul elengedni. ez altalaban akkor van, amikor alapbol ideges, igy turelmetlen velem a boltban es ram akarja tukmalni azokat a szutykokat ami neki tetszik. nem ugyanaz a stilusunk, na.

raadasul en mindig elindulok a "magam utjan" felderiteni a kinalatot, o meg a bolt masik felebol szolongat hogy megmutassa: szerinte mit kene felvennem.

de ha te szivesen mesz vele, akkor nem gaz. ha semelyikotok nem hisztizik, akar meg jo program is lehet ;)

16/L

2011. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia! szerintem nem ciki anyuddal vásárolni! én is szoktam vele, meg sokat császkálunk, jövöhéten megyünk vmi egyszerű esküvöi ruhát venni nekem, ma meg bnőmmel, meg anyuval discoba megyünk(nekem egy "nem hivatalos" leány bucsu", meg kikapcsolodni.

nyugodtan menj vele vásárolni, sőt mi ilyenkor ha végeztünk beülünk vhova kávézni is, és egy kicsit dumcsizunk, mint a barátnők:)

üdv, 21N

2011. okt. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem :) én 20 évesen így is anyukámmal vásárolok legtöbbször, meg ő is velem, mindig segítünk egymásnak ha valami jól áll/pocsék :)
2011. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
én 22 évesen örülnék ha jönne velem az anyukám vásárolni, és nem a megvásárlás után "szapulná" a ruhát hogy ezt két mosás után már nem fogod tudni felvenni mert már most kicsi
2011. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!