Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most akkor komolyan. Mit...

Na most akkor komolyan. Mit egyek?

Figyelt kérdés

Írtam már itt pár kérdésben a megkattant anyámról. Aki egyszer csak elhatározta, hogy nem hoz haza ételt.


Egyébként sem hozott túl sokat.


Körülbelül 3 hete eszek konyhai maradékokat. Tészta, rizs, és már kezdek rosszul lenni. Felpuffadt a hasam is. Nem sajnáltatni szeretném magam, erről szó sincs. Munkát keresek. De egyrészt nem találok, másrészt ilyen állapotban drogosnak néznek az állásinterviewn.


Ên meg egyre csak egyre szarabbul. Anyámban meg nő a gőg, hogy igenis igaza van, dolgoznom kéne.


Lassan lábraállni nem tudok, nem dolgozni. (ha esetleg valaki tud munkát, szóljon majd, a horror körülmények mellett nyitott és megbízható ember vagyok)


Szóval most tényleg probléma lett a kaja. Nem tudom mit csináljak amíg nincs munkám, az ingyen konyhán kívül van más megoldás? Esetleg olyan, ami valóban táplál és szinten tart? Én tényleg nem tudom már. Próbálom a barátaim előtt titokban tartani ezt az egészet de egyre kevésbé megy.


Most is marja a gyomromat a sav, hányingerem van és remegek az alacsony vércukortól. Boltból lopni nem szeretnék. De úgy néz ki lassan nem marad más. Egyébként nem etikai kérdésből. Egyszerűen csak keményen meghurcolják ezért az embert.


A gyorséttermi maradékokon is gondolkoztam. De az sem valami tápláló. Még 1-2 hónapig nem bírom ki azon.


2011. okt. 16. 22:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
51%

"Anyámban meg nő a gőg, hogy igenis igaza van, dolgoznom kéne. "


Miért, mit kéne csinálnod? :)

2011. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Csak mert megkattant. Ő elmegy szépen és étteremben eszik. Persze tagadja.
2011. okt. 16. 22:43
 13/29 anonim ***** válasza:
34%
21 eves felnott vagy. orulj hogy van hol laknod.el kell menni az osszes gyarba egyenkent es beadni az oneletrajzod mindenhova. meg ugy altalaban mindenhova.tesco ilyesmi. kerj az egyik baratodtol par szaz forintog es vegyel zabkorpat az olcso es a zabkasa telit energiat ad.
2011. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%

Olvastam a többi kérdésedet is.

Rokonod nincs, akinek szépen elmondhatnád, mi folyik otthon, és akitől segítséget kérhetnél?

Vagy barátod, akiben megbízhatsz?

2011. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
A nagyszüleimmel beszéltem. Sajnos már nyugdijasok igy nem tudnak segiteni, de amikor komoly problema volt par heit naluk laktam. A barataim elol meg probalom ezt eltitkolni...
2011. okt. 16. 22:48
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont a barátaid előtt nem kéne titkolnod, mert ők lehet tudnak segíteni. 21 évesen még nyugodtan tanulhatnál is valami szakmát.
2011. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

"Sajnos már nyugdijasok igy nem tudnak segiteni"


Ahol jut kettőnek, ott jut háromnak is. Nem azt kéred, hogy örökké etessenek. De biztos jobb emberek, mint az anyád.

Az lenne a megoldás, ha ideiglenesen újra hozzájuk költöznél, és ott ennél, amíg meg nem próbálsz talpra állni. Cserébe segítesz nekik a ház körül, és ha lesz munkád, majd beadsz a költségekbe.

2011. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
És a barátaid elől sem kéne titkolni - már ha igazi barátok.
2011. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én legalábbis tuti kiakadnék, ha egy barátomnak ilyen nagy baja lenne, és nem mondaná el nekem.
2011. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
22%
Anyukádat már rég orvoshoz kellett volna vinned, vagy kihívni rá a körzetit, ha igaz, amiket írsz, és ha nem volt eddig ilyen, mert erősen gyanítható, hogy megőrült, a szó orvosi értelmében. Nem a menekülés a megoldás, hanem NEKI kell a segítség elsősorban. Ha otthagyod, azzal egyszersmind a sorsára is hagyod őt. Te meg nyilván az ő betegségének vagy az áldozata. Ha őt már biztos kezekben tudhatod, hogy esetleg kezelik, akkor nyugodtan elmehetsz dolgozni, sőt el is kell menned, ha ő már nem lesz beszámítható. Addig meg a nagyszülők tuti segítenek kajával. De anyudat orvoshoz mihamarabb!!!!!!
2011. okt. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!