Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most akkor komolyan. Mit...

Na most akkor komolyan. Mit egyek?

Figyelt kérdés

Írtam már itt pár kérdésben a megkattant anyámról. Aki egyszer csak elhatározta, hogy nem hoz haza ételt.


Egyébként sem hozott túl sokat.


Körülbelül 3 hete eszek konyhai maradékokat. Tészta, rizs, és már kezdek rosszul lenni. Felpuffadt a hasam is. Nem sajnáltatni szeretném magam, erről szó sincs. Munkát keresek. De egyrészt nem találok, másrészt ilyen állapotban drogosnak néznek az állásinterviewn.


Ên meg egyre csak egyre szarabbul. Anyámban meg nő a gőg, hogy igenis igaza van, dolgoznom kéne.


Lassan lábraállni nem tudok, nem dolgozni. (ha esetleg valaki tud munkát, szóljon majd, a horror körülmények mellett nyitott és megbízható ember vagyok)


Szóval most tényleg probléma lett a kaja. Nem tudom mit csináljak amíg nincs munkám, az ingyen konyhán kívül van más megoldás? Esetleg olyan, ami valóban táplál és szinten tart? Én tényleg nem tudom már. Próbálom a barátaim előtt titokban tartani ezt az egészet de egyre kevésbé megy.


Most is marja a gyomromat a sav, hányingerem van és remegek az alacsony vércukortól. Boltból lopni nem szeretnék. De úgy néz ki lassan nem marad más. Egyébként nem etikai kérdésből. Egyszerűen csak keményen meghurcolják ezért az embert.


A gyorséttermi maradékokon is gondolkoztam. De az sem valami tápláló. Még 1-2 hónapig nem bírom ki azon.


2011. okt. 16. 22:20
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem tudom, sok ember akinek beszéltem erről elfordult tőlem. Unják, vagy nem biztosak benne, hogy ki is őrült meg. Nem kockáztatok. És ez most lényegtwlen, hogy ki igazi barát, meg ki nem. Csomó segítséget kaptam de nem lóghatok folyton ezeken az embereken. Kihasználva, hogy meghallgatnak. Nekem kellene rendet raknom.


Talán magamban is. De egyébként, egyetemre mentem volna. És kicsit váratlanul ért ez a fizikai bojkott. Anyám évek óta próbált már lelkileg megtörni. Úgy nem ment neki. Ezért csinálja ezt. De egyébként többször volt már ilyen, hogy hetekig nem volt itthon kaja. Aztán mégis hozott. Most úgy néz ki végleges.


és igen, dolgoztam is, és a pénz nagy részét ételre költöttem. Bukizni, programokra sem tudtam igy elmenni. Augusztus ota nem làttam a barátaimat. Sőt.

2011. okt. 16. 23:08
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát valóban kicsit hihetetlennek tűnik amit írsz, de ha ez valóban, minden így szóról szóra igaz, akkor nem szégyellnék kilopni tőle egy ezrest kajára.

De a leghihetetlenebb nekem hogy a nagyszüleidnél nem tudsz megebédelni. Ez abszurd.

2011. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ott lett gyanús a sztori, hogy rizzsel és tésztával tömi magát a kretén, de remeg az alacsony vércukortól. Nem kell sem biológusnak se vegyésznek lenni ahhoz, hogy tudjuk, hogy a rizs tiszta szénhidrát, ami a szervezetbe jutva bőségesen szinten tartja a vércukrot.


Konklúzió: kezeltesd magad, mert aki képes ilyet kitalálni, az egész biztos szociopata.

2011. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Ennyire nehéz megérteni, hogy ez nem kitaláció??? Tésztát rizst akkor ettem amikor időszakosan nem hozott ételt. Most végleg nincs itthon semmi. Teljesen vakvágányom fut az életem,
2011. okt. 17. 00:02
 25/29 anonim ***** válasza:

Csak úgy zárójelben, pusztán kíváncsiságból kérdezem, eddig mit csináltál? Az anyukák nem szokták csak úgy bosszúból éheztetni a gyermekeiket!


Amikor engem kirúgtak, és 2 hónapig nem találtam állást, az én anyám mindig hozott nekem haza kaját, sőt, meg is kérdezte néha, mit hozzon, mire van szükségem. Persze 2 hónap után sem álmaim melóját kaptam meg, de dolgoztam, és minden visszaállt a régibe.

Ja, emellett egyetemre is járok.

2011. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez annyira képtelen. Amiket eddig írtál, mind olvastam. A legutóbbi írásod óta nem csináltál semmit? 21 éves felnőtt férfi vagy, a jóisten áldjon már meg! Sírhatsz, hogy miért ilyen anyád, nem fog megváltozni. Ideje lenne elkezdeni felnőtt módjára gondolkodni és CSELEKEDNI, vagy pár héten belül éhen döglessz.
2011. okt. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Amúgy érdekes a kérdés, amit felvetsz: meddig kötelessége a szülőnek eltartani a gyermekét?

Az én szüleim speciel azt mondták, amíg tisztességesen tanulok, tartson az akár 28 éves koromig is, ők támogatni fognak, mindig lesz hol aludnom, és lesz otthon egy tál étel nekem. Ezen felül a bulira, meg nyaralásra valót keressem meg magamnak.

Szerintem a legtöbb anyuka így gondolkodik, legalábbis számomra ez a normális.


Kérdés, hogy itt mi a helyzet?

2011. okt. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Na,már megint te vagy!Mért mindig ugyanezt a kérdést teszed fel többféle variációval??

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Menj el dolgozni és lesz pénzed!Egyébként megint csak azt tudom mondani,hogy kamu az egész!Nem írogatnál te ide ha tényleg ilyen helyzetek lennének otthon mint ahogy előadod.

Másnak nem ez lenne az első dolga,hogy megkérdezze az itt jelenlévőket!!Persze a hülye kérdéseidre van energiád,de dolgozni nincs mert alacsony a vércukrod!!

2011. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
ha elájulsz valahol, és bevisznek a kórházba, akkor mit fogsz mondani a dokinak? :O
2011. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!