Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudnád, hogy megcsal a...

Ha megtudnád, hogy megcsal a párod, mit lépnél? Kit vennél elő? Bosszút állnál valamelyik szereplőn?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 08:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
57%

Nekem teljesen mindegy, hogy ki, mikor, hányszor, mióta tartó kapcsolatban, bevallja e vagy mástól tudom meg stb, a dolognak vége.

Én tudom magamról, hogy tiszta lapokkal játszok, előbb tudná meg a párom, hogy már nem oké a kapcsolatunk, mint hogy megcsaljam őt.

Ugyanezt várom el tőle is, így a bizalom 1000%-os, de nincs második esély.


A kedvencem, amiket hallok "indokként" másoknál, hogy

1. részeg voltam...

Na, ez a legnagyobb baromság! Én is voltam már így, hogy azt sem tudtam hol vagyok helyileg, úgy be voltam.... de a srác közeledését elutasítottam.

2. csak szex volt...

Jaahaaajjj, hát többek között erre is ott van a párja az embernek. Ha meg annyira megkívánta, hát kérem szépen, nem vagyunk mi állatok, legalábbis én nem, hogy ha az meg az az illető megtetszik, akkor nekik rögtön szétdobom a lábam. bár nem teljesen ugyan az, de kicsit mégis, a boltban sem nyúlom le azt amit hirtelen megkívánok. azt ki kell fizetni, de így a pénz arra megy és nem arra, amit eredetileg akartunk, ami így természetesen nem lesz. hát ezt kell vállalni a kapcsolatban is. Vagy a tartósság, vagy a pillanatnyi fellángolás.

2011. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
33%
A barátomat azonnal kidobnám, és gáz vagy nem gáz, a qrváját szinte biztos hogy megtépném. De ha erre nem lenne lehetőség, mindenképp megpróbálnék valahogy kib@szni velük. Rohadtul nem érdekelne hogy kinek a hibája volt, stb...
2011. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
30%

Mikor megtudtam, hogy a párom megcsalt, összetörtem, de reménykedtem is, hogy visszakaphatom, nagyon szerettem. Leültem vele megbeszélni, hogy miért tette, hogy volt-e rá oka. Ő azért tette, mert a terhességem második felében, és a szülést követő 2-3 hónapban nem kívántam semmi testi kontaktust, ennek ez lett az ára. Persze, kibírhatta volna... Kibékültünk, azóta minden helyre jött.

A 3.-at én nem akartam látni, nem akartam vele beszélni, csak a férjemre voltam dühös. Nem a 3. tehet az egészről, bár a véleményem megvan róla is. Gerinces ember nem keveredik viszonyba egy újdonsült apukával...

2011. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A 3. ugyanúgy hibás, nagy mocsok az, aki mások bánata árán tud boldog lenni. Egyszerű: nem jövök össze apukákkal, mindenki megtehetné, és akkor sok-sok házasság megmenekülne. Minek erőlködni egy házasság fenntartásán, ha ott kínálkozik egy sor nő?! Ha nincs gyerek a kapcsolatban, szakítanék, túlélném, nem gondolnák bosszúra. 1 gyerek, rendezett körülmények esetén is valószínű így döntenék. Ellenben ha már 2-3 gyerek, hitel, stb .lenne, nagy eséllyel mindkettőn bosszút állnék(persze a szeretőn csak akkor, ha ő tudott rólam és a gyerekekről), hiszen nem csak engem, de a gyerekeimet is tönkrerakják a magukért.
2011. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ha megcsalna a párom,bevallom fogalmam sincs mit lépnék...Van már gyermekünk is...és nyugodt szivvel mondom,hogy teljes az összhang,nagyon szeretjük egymást teljes mértékben hűségesek vagyunk egymáshoz.DE ha esetleg félrelépne és ez tényleg egyszeri alkalom lenne,valószinű,hogy nem rúgnék fel azonnal mindent,a hibát nem csak benne,hanem magamban is keresném.Viszont azért kiváncsi lennék a 3. félre.Érdekelne tudott e rólam és a gyerekről...ha igen,biztos lenne egy-két keresetlen szavam hozzá!!! Aki képes viszonyt kezdeni valakivel,akiről tudván tudja,hogy családos vagy foglalt,az az én szememben nemhogy nem ember,de még csúszómászó kategóriába sem sorolható....!!!!!Ha pedig olyan személlyel történne a félrelépés akit én is ismerek ,az nagyon durva lenne.Hogy akkor bosszút állnék-e? Ki tudja?Nem is akarok belegondolni.
2011. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én teljesen ősszetörtem és világgá kürtöltem. Egy rendes családban ez főbenjáró bűn, így igencsak megvolt a véleményük a feleségemről. Mivel tényleg világgákürtöltem a bánatom, gondolom a srácnak is szereztem egy két kellemetlen percet, persze direkt módon is aláztam az internet segitségével. Szivem szerint kinyirtam volna a 3felet, de ugye van egy kisfiunk igy nem tehettem felelőtlen lépéseket. Amugy ilyen esetben nem tudnék megbocsájtani, örökké a levegőben lenne a dolog. És a 3fél igen is hibás, pl egy kisgyerek igen csak megszenved egy válást.
2011. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

A Bosszú nem segít! CSak a felejtés az eggyetlen megoldás! A barátok sokat segíthetnek ebben. A lényeg,hohy nem szabad sokáig befordúlva maradni. Tudom mondani könnyű. De ez tapasztalaton alapszik! Valamibe belekell "temetkezni". Sokan ahogy én is a munkába temetkezik! Csak annyit mondhatok, fel a fejjel!!!!!!!!!

Nem könnyű,az biztos.....

2011. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én azt gondoltam, hogy biztos nagyon kiakadnék a harmadik-ra, a szeretőre, de amikor valóban megtörtént ez velem, akkor semmilyen érzés nem volt bennem a nővel kapcsolatban. A férjemre voltam dühös, hiszen ő tartozott volna nekem hűséggel...
2011. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Yingtáó válasza:
Azt mondanám egészségedre. Amíg úgy csinálja,hogy nem fáj,nem tudok róla belefér, de amint rendszeresen, megalázó módon tenné az nem férne bele. Itt arra akarok kilyukadni,hogy nem mindegy,hogy testileg vagy érzelmileg csal-e meg. Nekem az érzelmi jobban fájna ( még akkor is ha nincs köztük semmi testi kontakt, de egymást szeretik). Más at esti vágy csillapítása, ha engem szeret és hozzám jön haza.És más ha én kapom meg őt,de másra gondol, vágyik és vele szertne lenni.
2011. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!