Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám azt szeretné, ha én is...

Apukám azt szeretné, ha én is normális fiatal lennék, de én nem vagyok, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig kérdezgeti,hogy járok-e bulizni,kocsmába,meg miért nem járok magassarkú cipőben (20/L vagyok),meg miért nincs nagy baráti társaságom,de én abszolút nem az a típus vagyok,persze tudom,hogy ez lenne a normális,és annyira bűntudatom van,hogy amiért én nem vagyok normális,az "apámnak se lehet normális lánya",na értitek,és úgy érzem,egy nagy csalódás vagyok neki :( Pedig tök jó egyetemre járok,meg értelmes,kedves ember vagyok,nem vagyok ronda se,meg...szóval én nem érzem úgy,hogy csalódást kellene hogy jelentsek,viszont szerintem apám szemében mégis az vagyok :'((((( Meg nincs vele olyan nagyon szoros viszonyom,nem is ismer igazából,de nem is nagyon merek megnyílni előtte,mert szerintem teljesen lenézi az egész személyiségemet,hogy ilyen kis csendes vagyok,vagy mit is mondjak magamra :-/ Ráadásul egyke vagyok,szóval bennem van minden reményük :-/
2011. okt. 20. 20:26
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Segíts magadon!

Kérj tanácsot szakembertől!


Ha jól értettem, külön élnek a szüleid, és te keveset talákloztál édesapáddal az elmúlt évek során.


Ilyenkor szokott az lenni, hogy a különélő szülő szava irreálisan(!) felértékelődik.


Ez hozzáadódik ahhoz a belső hiányérzethez, amit az apa hosszú-hosszú távolléte hagyott maga után.

És bizonytalanság-érzet.


Ezen nem lehet csak úgy simán egyyszerűen túljutni..!

2022. dec. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

És pont ezért a #26-os

(2011.okt.21.04:01)

által felvetett "választás"-t is nagyon nehéz így végrehajtatni, sőt nem is biztos, hogy pont így kellene!


Kérj segítséget!

Nem szégyen!


Autót az autószerlőhöz,

lelki bajokat a "lékekszerelőhöz"!


Szóvakl ne egyedül!

2022. dec. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!