Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám azt szeretné, ha én is...

Apukám azt szeretné, ha én is normális fiatal lennék, de én nem vagyok, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig kérdezgeti,hogy járok-e bulizni,kocsmába,meg miért nem járok magassarkú cipőben (20/L vagyok),meg miért nincs nagy baráti társaságom,de én abszolút nem az a típus vagyok,persze tudom,hogy ez lenne a normális,és annyira bűntudatom van,hogy amiért én nem vagyok normális,az "apámnak se lehet normális lánya",na értitek,és úgy érzem,egy nagy csalódás vagyok neki :( Pedig tök jó egyetemre járok,meg értelmes,kedves ember vagyok,nem vagyok ronda se,meg...szóval én nem érzem úgy,hogy csalódást kellene hogy jelentsek,viszont szerintem apám szemében mégis az vagyok :'((((( Meg nincs vele olyan nagyon szoros viszonyom,nem is ismer igazából,de nem is nagyon merek megnyílni előtte,mert szerintem teljesen lenézi az egész személyiségemet,hogy ilyen kis csendes vagyok,vagy mit is mondjak magamra :-/ Ráadásul egyke vagyok,szóval bennem van minden reményük :-/
2011. okt. 20. 20:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak te gondolod, hogy csalódás vagy, ez hülyeség, talán ülj le vele és beszélgessetek erről.
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
ùristen:O az én apám pont ilyen gyerekre vágyik mint amilyen te vagy:P igaz én még csak 16 vagyok, és apám nem is ismer, mert a szüleim elváltak, na most itt lakok nála, és rendesen kiakadt mikor meglátta a rastáimat, és elhordott mindenféle k*u*r*v*á*nak...pedig nem fiúztam, és mivel rasta vagyok alkoholt sem fogyasztok, de ígyis minden nap meg kell hallgatnom egy hegyibeszédet, mekkora csalódás vagyok számára :(
2011. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

pont ilyen lányok a legjobbak


nehogy változtass

2011. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat amúgy!


100%, hogy nem csak én gondolom, hogy csalódás vagyok neki. :( Sajnos


A rokonságom többi tagja is eléggé furcsának tart engem,mert ők is teljesen mások,de ők valahogy el tudtak fogadni,vagy legalábbis beletörődtek,hogy ilyen vagyok,és kész,őbennük nem érzem a "csalódás"-t.Apámban meg igen,és borzalmas :(

2011. okt. 20. 20:44
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak eljutottunk idáig; ebben a fejreállt világban azt tartják nemnormálisnak, aki normális... Gyere, legyél az én lányom, minden nap büszke leszek rád!
2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem te vagy a nem normális hanem apád:D a kicsit is értelmes szülők óvják a gyereküket attól, hogy 20 évesen 1 kocsmában töltsék a szabadidejüket vagy minden hétvégén hullarészegre igyák magukat egy discoban:D egyébként kicsit hasonló cipőben járok mint te, azaz engem se tisztel apám és mi sem "ismerjük" egymást túlságosan, de ennek más oka van
2011. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
egyébként milyen szakra jársz?
2011. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
De amúgy nem csak ilyen "rossz" dolgokat vár el,hanem pl hogy menjek külföldre dolgozni,szerezzek jogsit,legyen az az életcélom,hogy gazdag legyek,de én ezeket nem akarom,pedig tudom,hogy mik ezeknek az előnyei,nem most jöttem a falvédőről,meg hogy így kéne gondolkodni,de én... nem vagyok "normális" sajnos ebben sem :-/ pedig ez nem bulizáspiálás kategória
2011. okt. 20. 21:01
 19/32 anonim ***** válasza:
12%

Érdekes dolog, hogy aki ide ír, az szuper normális, csak a szülei nem értik meg, az orvosa vandál, a férje egy állat, az anyja nem normális. A tanárai csak vele kivételeznek, pedig amúgy meg nagy barmok. stb.


"lenézi az egész személyiségemet,hogy ilyen kis csendes vagyok,vagy mit is mondjak magamra :-/ "


lehet, egyszerűen csak mulyának tart.

2011. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó komment jó, de szerintem azok írnak akiknek valami bajuk van tehát általában Őket sértik meg.

Amúgy Kérdező mond meg apukádnak hogy Te nem vágysz ilyenekre de ha ez a mániája Ő nyugodtan elmehet Téged nem zavar.Ne adj annyira mások véleményére ha nem érzed magadra jogosnak, mert csak fölösleges fájdalmat okozol magadnak, és nincs értelme megfelelni magadnak ha megfelesz légy boldog és ezt közöld azokkal is akiknek ez nem tetszik.:)

2011. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!