Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám azt szeretné, ha én is...

Apukám azt szeretné, ha én is normális fiatal lennék, de én nem vagyok, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig kérdezgeti,hogy járok-e bulizni,kocsmába,meg miért nem járok magassarkú cipőben (20/L vagyok),meg miért nincs nagy baráti társaságom,de én abszolút nem az a típus vagyok,persze tudom,hogy ez lenne a normális,és annyira bűntudatom van,hogy amiért én nem vagyok normális,az "apámnak se lehet normális lánya",na értitek,és úgy érzem,egy nagy csalódás vagyok neki :( Pedig tök jó egyetemre járok,meg értelmes,kedves ember vagyok,nem vagyok ronda se,meg...szóval én nem érzem úgy,hogy csalódást kellene hogy jelentsek,viszont szerintem apám szemében mégis az vagyok :'((((( Meg nincs vele olyan nagyon szoros viszonyom,nem is ismer igazából,de nem is nagyon merek megnyílni előtte,mert szerintem teljesen lenézi az egész személyiségemet,hogy ilyen kis csendes vagyok,vagy mit is mondjak magamra :-/ Ráadásul egyke vagyok,szóval bennem van minden reményük :-/
2011. okt. 20. 20:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez így normális. Ha bulizni járnál és két hetente váltogatnád a pasikat, akkor meg az lenne a baj. Középsulis koromban otthonülő voltam, állandóan azt hallgattam, hogy miért nem megyek már ismerkedni. Fősulin alig voltam otthon, állandóan azt hallgattam miért nem megyek többet haza... Ezek a szülők, ez így normális. Ha otthon ülsz az a baj, ha nem vagy otthon az a baj. Faterod külön él? Muterod mit mond?
2011. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

21:28 - na most aztán jól "beszóltál", inkább olvasnál figyelmesebben...


fater külön,muter elfogad :)

2011. okt. 20. 22:23
 23/32 anonim ***** válasza:
59%

Itt nem a discoba járáson vagy otthon ülésen van a hangsúly, hanem azon, amit ezekhez a szavakhoz társítunk. Disco: buli, boldogság, lazulás, szórakozás, barátok...stb. Otthon ülés jó tanulás: elcseszett, stréber, magányos örömtelen fiatalság.


Igen, kellenek a barátok, a szociális kapcsolatok. Igenis kell a kikapcsolódás, a közös élmények, és igen: néha jó elengedni magunkat, és egy nagyot tombolni. Csakhogy ennek 1000 és 1 módja van. A lényeg, hogy jól érezd magad, legyél boldog A MAGAD MÓDJÁN. Ha szereted önmagad, ha vannak barátaid, ha meg tudod beszélni a problémáidat, és az örömöd van kivel megosztani, akkor minden rendben van. És ezt anélkül is lehet, hogy az ember valaha is betenné a lábát egy discoba vagy kocsmába.

2011. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van apádnak.. Unalmas életed van és te is az vagy..
2011. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Én elhiszem, hogy valakinek borzalmas és unalmas lenne az élete, ha nem járhatna el bulizni, de nekem nem az! Tombolni nemcsak a diszkóban lehet, nevetni nemcsak 10 emberrel lehet, lazulni nemcsak piásan lehet, és még sorolhatnám.


Utolsó: igen, valószínűleg mi untatnánk egymást :-)

2011. okt. 20. 23:02
 26/32 bánomisén ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem neked kell azt eldöntened magadban, hogy az apukádnak akarsz megfelelni, vagy pedig a saját életedet akarod élni úgy, ahogy az neked jó.

Amint ezt eldöntöd, tudod majd kezelni az apukádat is.


Első esetben végigkínlódod az életed, mert olyan dolgokat teszel, ami tőled távol áll (és valószínűleg még úgy sem fogsz megfelelni neki), a másodikban meg önmagad lehetsz, sőt, akár még boldog is, és nem veszed föl az atyai kritikát.

2011. okt. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tök normális vagy, én se értettem soha, mi az ún. "szórakozó"helyeken a szórakoztató.
2011. okt. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
79%
Milyen karra jársz?
2011. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
63%
és hová?
2011. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Hogy alakult a viszony apukáddal? Megbékélt veled vagy elkülted a picsába?
2022. nov. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!