Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket, étrendet...

Milyen ételeket, étrendet ajánlanátok egy fiatal lánynak aki hízni szeretne, de az anyagi korlátai meglehetősen szűkösek?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, albérletben élek, így nincs sok lehetőségem nasikat venni és nagy ebédeket csapni :) Köszönöm, ha segítetek!
2010. jún. 28. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kifli, zsömle, szalonnázhatsz :) ezek nem drágák...
2010. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kenyér és a szalonna ok, de nem lehet mindennap ezt enni :)
2010. jún. 28. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
tészta, pékáruk,nutellás kenyér, csoki. :)
2010. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olajos magvak, aszalt gyümölcsök. Rengeteg kalória van bennük. A szalonnával való hízással nem nagyon értek egyet, mert lehet hogy hízni fog tőle, viszont a koleszterin szintje az eget fogja verdesni, stb. Ahogy fogyni is lehet egészségesen, úgy hízni is.

+ súlyzózz, szedj fel egy kis izmot

2010. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
76%

Bocs, de nagyon szúrja a szemem:

Az anyagi lehetőségeid korlátozottak, vagy szűkösek de így hülyén hangzik :)


Az olajos magvaktól pattanásos lehetsz, azt csak mértékkel szerintem... A legtöbb hizlaló kaja roppant egészségtelen is, az a baj. Tésztafélékkel meg sok krumplival szerintem még egész jól tartható az arany középút.

2011. okt. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!