Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen emberek miért vállaln...

Az ilyen emberek miért vállalnak gyereket? Nagyon felháborít, hogy ilyen megtörténhet egyáltalán.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 22. 14:48
1 2
 11/17 anonim válasza:
nem tudom de ez nagyon szomorú:(
2011. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem!


Nekem ezt nem is szabadott volna megnéznem... nem is tudom minek vagyok itt... csak magamat kínzom vele...

Nekem születése után meghalt a kisfiam... hiába imádkoztam, kérleltem az Istent, térden állva sírtam és kérleltem a kincsemet hogy ne hagyjon itt imádom, szeretem, Ő a mindenem... Elvesztettem örökre...


Ezeknek az állatoknak meg ott volt az egészséges gyereke és kínozták, nem is szerették! Minek kellett nekik?!


Hogy teheti ezt az Isten, a világ, a sors? Bánom is én mi!


Hol van igazság?

2011. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem értem

nem értem

nem értem

akdjezetvbshgjturovécm

EZMI?????????????,


mond hogy csak vicc mert mindjárt sírva fakadok

mond hogy csak egy rossz vicc

2011. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Az ilyen dolgokra egyszerűen nincs elég nagy büntetés azok számára akik ezt csinálják mással.
2011. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt a kínai videót senki ne nézze meg. :SSSSS

Azok nem emberek, de még csak nem is állatok...

2011. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nem néztem meg egyiket sem, csak elolvastam amit írtatok, ez nekem bőven elég. Öf-szülő vagyok. Ahhoz, hogy öf-szülő legyen valaki, mindent megvizsgálnak. Lakás, környezet, állás, többféle pszichológiai teszt. Amit elfogadok, természetes, hogy ne legyek pedofil, szadista barom. De!!! Ahhoz miért nem kell semmilyen vizsgálat, hogy ha én szülök, alkalmas vagyok-e normálisan felnevelni a gyereket???? Bármikor látok az utcán vagy bárhol idióta szülőket, ez mindig eszembe jut. A videókat nem tudom megnézni, ehhez én túl gyáva vagyok. Nem bírom az erőszakot.
2012. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Erről nem tudok a jó ízlés határain belül nyilatkozni.... ಠ_ಠ
2013. júl. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!