Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdeztem a párom, hogy...

Megkérdeztem a párom, hogy szeret-e, és azt válaszolta, hogy úgy gondolom igen. Kicsit meglepődtem, hogy értheti, hogy úgy gondolja? Nem éreznie kellene?

Figyelt kérdés
Nem egyből azt mondta,hogy igen,természetes,hogy szeretlek,hanem kis gondolkozás után mondta ezt és nem is a szemembe nézett.:S Lehet egy jel,hogy nem is szerelmes belém?
2011. okt. 23. 13:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok van,túlkombinálom...
2011. okt. 23. 15:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, teljesen ugyanez. Kiderült, pont 2 év után, hogy soha nem volt belém szerelmes, az elején sem.
2011. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy igy csuszott ki a száján.Mi 5 éves házasok voltunk,már volt egy 3 éves kislányunk. Amikkor elöször mondta nekem a férjem menyire szeret bennünket. Elötte mindig csak anyit válaszolt ha rákérdeztem töle majd egyszer meg mondom.Ebben az esetben viszon nem kérdeztem,ö saját maga mondta ki hogy szeret.
2011. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!