Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hogy van?...

Szerintetek ez hogy van? Normális dolog? Anya fia kapcsolatról lenne szó.

Figyelt kérdés

Az normális szerintetek h 24 évesen a párom/immáron a vőlegényem/ pénzét az édesanyja kezeli?Ugy ahogy van odaadja neki az egészet amikor megkapja és egész hónapban tőle vesz ha kell valamire a pénz...

Na már most lassacskán külön életet kezdünk akkor hogy fog felkészülni arra h ő kezelje a pénzét?

A másik meg az h nem akarok gonosz lenni,de igy honnan tudja pl a párom h nem e rak el a kedves anyuka a pénzéből???


2011. okt. 23. 13:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem csak a pénz terén van ennyire anyuka szoknyája alá nőve hanem minden máshogy...Érzelmi téren meg stb...
2011. okt. 23. 14:30
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez rendben van.

Ami a legfontosabb,házasság előtt éljetek majd együtt,külön háztartásban a szüleitektől.Tehát kettesben közös albérlethez.Az ha valamelyikőtök szüleihez költöztök hozzá,az egyáltalán nem jelenti a különélést.Szóval ha kettesben működik majd az együttlakásotok,akkor nem lesz ebből probléma.De én addig nem házasodnék össze senkivel.Szerintem ez fontosabb annál,minthogy most a párod anyja kezeli a pénzét.(tény,hogy rohadtul furcsa és érdekes,én valahogy ezt nem tartom felnőttes viselkedésnek,sőt férfiasnak semmiképp sem,dehát a te döntésed,ha szeretitek egymást,akkor együtt megoldotok majd mindent úgyis!)

2011. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

ma 14:30!


Akkor jól sejtettem. Kifogtál egy anyuci pici fia srácot:)

Ui: nem bántásból kérdeztem azt, hogy máshol is ilyen "életképtelen-e". Szóval nem kell lepontozni. 22F

2011. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Gondolom így szokták meg. HA együtt élnétek a fiúval, és akkor adná haza a teljes fizuját, az már probléma volna.

Egyébként meg az elrakáshoz: ha a párodat nem zavarja, mi történik a pénzével az anyjánál, szerintem téged se zavarjon.

2011. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14:30

Onkontroll!

A volegenyed, de meg nem ismered valojaban, csak latod, tehat meg tobb idore lenne szuksegetek, hogy megismerjetek egymast. Viszont te a sajat erzeidre koncentralj. Szereted igazan, szeret teged? Ne a keresete, az anyukaja, a csaladja legyen a szemed elott, mivel mind ez a te szamodra nem fontos most. A parod eddig hol elt? Most erte el a felnott kort, intezetben nevelkedett? A szuleinel elt, es ez igy normalis, hogy meg kotodik a csaladjahoz, hiszen ott el!

2011. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!