Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, biszexuális. Elmondtam anyukámnak, és egészen jól fogadta, bár eddig is tisztában volt vele, hogy támogatom a homoszexuálisokat. Szerettem volna eddig is elmenni a melegséggel kapcsolatos programokra (felvonulás, Szimpozion Klub, stb.), mert a szívügyemnek érzem, hogy az emberek észrevegyék: Az LMBT emberek is ugyan olyan emberek, mint a heterók.

A kérdésem az lenne, hogy mivel tudnám meggyőzni anyukámat, hogy elengedjen az ilyen programokra? Sosincs velem baj, nem bulizok, felelősségteljes vagyok, és jók a jegyeim. A húgommal nem jövünk ki jól, és ez nagyon bántja, de ennyi. Úgy hiszem, jó lánya vagyok. Mégsem enged el azokra a programokra. Miért? Mit tegyek?


Köszönöm a válaszokat :)


2011. okt. 23. 15:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

15évesen milyen klubokba akarsz Te lemenni??

Majd ha 18 leszel lehet bárhova de addig. Szerintem anyudat nem az zavarja hogy hova akarsz menni hanem hogy GYEREK VAGY MÉG.

2011. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!