Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy a szulok ilyen...

Normalis, hogy a szulok ilyen korlatokat szabnak es folyamatosan, , zsarolnak" ha nem azt teszem amit ot akarnak?

Figyelt kérdés

Anyammal sose volt felhotlen a viszonyuk foleg miota elkezdtem foglalkozni a fiukkal (16 eves korom utan).


Akkoriban 1. 5 evig jartam egy fiuval akit ki nem allhattak. Folyamatosan eltiltottak tole, vegul szakitottunk.


Kesobb megismerkedtem egy masik fiuval akivel nagyon jol alakultak a dolgok es par honap mulva ossze is jottunk. Jelenleg 3eve vagyunk egyutt. Mondanom se kell ot is utaljak!


A kapcsolatunk eleg bonyolult, o messzebb lakik hetente egyszer talalkozunk, o jon ,, hozzam,, ami annyit jelent, hogy az utcan es aż autoban vagyunk kb 9honapja megy ez igy.


En meg suliba jarok, tehat keresetem nincs.


Igy az a szabaly ervenyesul nalunk hogy aż van amit itthon megszabnak. Heti egyszer mehetek el itthonrol szombat du. Este 9-re haza kell ernem ha nem, akkor belulrol az ajtoban hagyjak a kulcsot, hogy ne tudjak bejonni. Mivel a paromtol sok aprosagot kaptam a 3ev alatt, ezert a szulok bosszubol nekem nem vesznek semmit. Se egy dezodor, se egy tusfurdo, se tampon, semmi... Olyan, hogy az ejszakat nem toltom itthon lehetetlen, mert akkor tobbet nem tehetem ide be a labamat....


Kb 2 hete osszevesztem a szuleimmel, mert nem mondtam el nekik, hogy nincs iskola, es a baratom eljott, hogy talalkozzunk, es egyutt elintezzunk par ugyet delelott a varosban. Persze ez kiderult, mert veletlen osszetalalkoztunk apammal.


Azota kezzel kell mosnom a ruhaimat, mert anyam bosszubol nem mos ram, amiert ilyen nagy bunt kovettem el. A gepet nem hasznalhatom mert azt nem en vettem, viszont az ujjaimon mar bor sincs a mosastol.


Normalis, hogy ilyen korlatok kozott kell elnem 21 evesen? Raadasul anyam rendszeresen turkal a taskamban, multkor szemrehanyoan a fejemhez vagta, hogy en miert tartok ovszert benne. Mult heten kipakolta az egesz szobamat, hogy atkutathassa...


Masnak is ilyenek a szulei vagy csak aż enyemek lepnek tul minden hatart??


2011. okt. 23. 17:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Buszozni meg kompozni is kene :S Lehet ezt kellene tennem, a szulei tudjak mi megy itthon, mert 2hete amikor osszevesztem anyamekkel, el is zavartak itthonrol. Akkor az anyukaja azt mondta, hogy barmikor mehetek hozzajuk, viszont aż se utolso szempont, hogy ok mar ott 6-an elnek. A negy ,, gyerek" es a ket szulo. Meg a szulei nyugdijasok es nem lenne pofam ott lakni, hogy meg engem is tartsanak el...
2011. okt. 23. 17:34
 12/14 A kérdező kommentje:
Rokonokkal nem tartjuk a kapcsolatot 10 eve, mert anyam mindenkivel osszeveszett. Hozzank nem jar senki hosszu evek ota. Ha csenget is valaki anyam ki van akadva rajta, es altalaban kiszedi aż elemet a csengobol.
2011. okt. 23. 17:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Április már nem annyi idő. mint amennyi mögötted van. Addig fog összeszorít.
2011. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én ezt nem bírnám, 21 évesen szombaton mehetsz ki?? 9re otthon kell lenned???A párod hány éves?? Költözz oda, ha a buszozás megoldható.

Én is eljöttem otthonról, engem sem igazán engedtek ki, buliba pláne nem...Párom 2 évig jó volt, utolsó éves megutálták.Oka volt, hogy elvált. Csalódottnak éreztem magam, olyan veszekedések voltak, hogy juj..Na azóta sem sokat beszéltem a szüleimmel...

De így sem a legjobb..

2011. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!