Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt?

Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Üdv. Egy 16 éves lány vagyok, van egy nővérem, ő 32. Tudom hatalmas bunkóság, de beleolvastam a telefonos üzeneteibe. Eddig is gyanús volt nekem és sejtettem, hogy valami nem okés, de az üzenetekből nyílvánvalóvá vált, hogy a lányokat szereti. Egy lánynak erotikus üzeneteket írt, aki ebben a stílusban válaszolt. Teljesen lesokkolt az egész. Mellesleg az egész család ezzel b@szogatja, hogy mikor megy már férjhez stb.. Nem tudom,hogy a családom tudja-e és csak előlem titkolták..mert tudják, hogy én valahogy ki nem állhatom a másféle beállítottságúakat..De most egyszerűen lesokkolt az egész. Nem szóltam senkinek..és nem tudom mit csináljak és hogy dolgozzam fel, szerintetek?
2011. okt. 23. 20:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De ha nem tartja cikinek, miért titkolja?:D
2011. okt. 24. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!