Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan fontos a jegyűrű...

Tényleg olyan fontos a jegyűrű, eljegyzés egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Eddig én tartottam olyan nagyon fontosnak igaz én már túl vagyok egy váláson,fiatal létemre.

Mostanábban olyan sokszor olvasom itt,hogy eljegyzés milyen fontos!De valojában fontos?

Mi 26 évesek vagyunk,van 2 gyermekünk(1 közös)5éves és 4 hónapos.Boldogok vagyunk,igaz vannak vitáink.Nem vagyunk gazdagok.Napról napra élünk.Van hitelünk is.Tehát átlag emberek vagyunk.

Régebben a párom akarta az eljegyzést,nekem nem volt fontos.Most hogy van a közös babánk,meg itt is sokat olvasok erröl.Megfordult a fejemben mi lenne ha.Mondtam is neki valamelyik nap.Ő nem akarja.Legalábbis ezt mondta.

Most komolyan tényleg fontos ez?egyre többet gondolok rá.Lehet csak azért mert a tiltot gyümölcs édesebb elven???


2011. okt. 24. 08:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos! Nem tudom elmodnani, hogy miért, egyszerűen az. Nem szeretnék csak élettársi kapcsolatban élni, valahogy nekem arról mindig szeszkós 50esek jutnak eszembe. Hivatalosan és vallásosan is a párja akarok lenni!

Nekem ígyis tök rossz volt atz mondani a népszámláláson, hogy csak élettársak vagyunk. Nagyon várom már, hogy a férjem legyen.

2011. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%
jegyűrű... az igen... 26 évesen. Nem, neked tényleg nem való házasság!
2011. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
kedves utolsó nem igazán értelek mi igen 26 évesen?és miért nem való nekem házasság,jegyűrű?
2011. okt. 24. 09:15
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
:D te sutyerák.... hát mi az, hogy "jegyűrű"? :D Általános iskola 4. osztályában tanultuk első összetett szóként azt, hogy jegygyűrű...
2011. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg olyan fontos a jegyűrű, eljegyzés egy kapcsolatba?"


Egy olyan kapcsolatba ahol egyik fél sem akar házasodni nem fontos.


Az én véleményem,jó már a kapcsolat elején beszélgetni komoly dolgokról,csupán azért,hogy megtudjam,ennek a férfinak milyenek is az elvei,milyen a hozzáállása a dolgokhoz.

Az én hozzáállásom az,hogy ismerkedés,járás,összeköltözés,eljegyzés és házasság az eljegyzéstől számított következő nyáron.A kártyalapokat jobb már az elején letenni az asztalra.Ha tudom,hogy valakivel nem egyezik a jövőképünk,akkor az egész kapcsolat csak egy vágyakozás lesz valami után...

2011. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki szívből szereti a másikat akkor nem hiszem hogy ilyenben akadékoskodna, hogy "számít nem számít". nem ez a lényeg, hanem hogy egymáshoz tartoztok és ha tényleg szeret és te is őt akkor mi a pícsáért ne lehetne eljegyzés vagy egy kis polgári esküvő???? ha már úgy indul, hogy "egy eljegyzést könnyű felbontani bla bla bla" akkor ott már eleve gond van.
2011. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!