Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék mást "sugározni"?

Hogy tudnék mást "sugározni"?

Figyelt kérdés
Nem volt még egy párkapcsolatom sem. A környezetem szerint ugyanis szinte sugárzik rólam, hogy nem lehet velem "csak úgy" lenni, csak komoly kapcsolatra vagyok hajlandó. Ami sajnos igaz is, úgyhogy fogalmam sincs hogy tudnék valami mást sugározni, hogy egyáltalán merjenek velem beszélni. Vagy az a baj, hogy nincs olyan férfi, aki szintén komoly kapcsolatot keres? Nem általánosítok, csak az környezetemben élőkre gondoltam, hogy nincs köztük olyan. Én mindenkivel el tudok beszélgetni, de ha meg sem mernek szólítani, akkor nem tudok mit csinálni. Szóval, hogyan kellene megváltoztatni a kisugárzásomat? Ötletek? Vagy, aki volt már ilyen helyzetben, az mit csinált? 28/N
2011. okt. 24. 12:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
41%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:15


hát csak tudod az a helyzet, hogy a férfiak sokszor igen gátlásosak. szóval lehet, hogy te azt hiszed, hogy majd egyszer a kérdező megtalálja a keresett partnert csakhogy már eltelt 28 év. ha 28 év alatt ez nem sikerült, akkor valamin változtatni kell és nem lehet csak így tutyimutyizni továbbra, mert a sültgalamb nem fog a szájába repülni. kicsit bevállalósabbnak kell lenni és akkor majd a sok félresikerült próbálkozásból be fog jönni egy. nem baj az, ha volt száz rossz, az a lényeg, hogy legyen egy jó. ennyi. nem kell lelkizni, meg játszani az okosat, hanem be kell vállalni a rázósabb diót is. szerinted ha nem vállalnák be a rázós dolgokat is az emberek, akkor hogy lenne most 7 milliárd ember a földön? de ha a kérdező nem is az a tipus, akkor csak annyi, hogy egy kicsit kacsintson a férfiakra és azok díjazni fogják, mert olyanok!

2011. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van, hogy tényleg elég nehezen megyek bele egyáltalán valamilyen kapcsolatba. Nem gátlások miatt, hanem Mert mi van, ha ebből sem lesz semmi? Ha meg nem lesz belőle semmi, akkor ugye megmondtam, hogy nem volt érdemes belevágni. Na ezen megpróbálok változtatni. És nem azzal foglalkozni, ami volt. Bár tudom magamról, hogy ez baromi nehéz lesz.
2011. okt. 24. 15:44
 23/28 anonim ***** válasza:
De ennyi erővel minden kapcsolat előtt mondhatnád,hogy á megsem próbálom,lehet nem lesz belőle semmi. Meg kell próbálni!
2011. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy meg kellene próbálni. Csak nem tudom elfelejteni azt, hogy hány olyan volt, amiből nem lett semmi.
2011. okt. 24. 16:49
 25/28 anonim ***** válasza:

Itt valami nincs rendben:


Első mondatod: "Nem volt még egy párkapcsolatom sem."

Aztán ezt írod: "Aki írta, hogy biztos szűz vagyok. Nos az már nem vagyok, mert olyan kapcsolatom azért volt, akivel eljutottam az ágyig."


Tehát párkapcsolaton kívül jutottál az ágyig? Vagy te a szexszel kezded, de ha az megvolt, akkor még nem is számít párkapcsolatnak? Így azért ne csodálkozz, ha nem vesznek komolyan!

2011. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Húúú 47% akkora butaságot írt h még a sz.gépem is beleremegett...még hogy üljön a pasik farkára...ez hol él???
2011. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szia!Én szívesen megismernélek....Komoly és működő kapcsolatot szeretnék. Ha gondolod írj privit :-)

26 /pasi

2011. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 20:07


Azért nem vagyok szűz, mert volt már olyan, akivel lefeküdtem. Ilyen ember kettő volt, de egyik sem tartott 1 hónapnál tovább. Megvolt a szex és leléptek, nem én dobtam őket. Úgyhogy szerintem még nem volt párkapcsolatom, legfeljebb annyit tudok mondani, hogy szexeltem már. Vagy szerinted ezeket a "kapcsolatokat" párkapcsolatnak lehet nevezni?

2011. okt. 26. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!