Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megvettem az összes...

Már megvettem az összes karácsonyi ajándékot. Gáz?

Figyelt kérdés

Tudom még csak október van, de itt angliába már szeptember 1 óta nyomatják a karácsonyt. Így 1,5 hónap alatt megvettem mindent. Az ajándékokat decemberben viszem majd csak haza.

Gáz ennyire korán bevásárolni?


2011. okt. 24. 17:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
lesz Karácsony?
2011. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

59% menj már, végre egy normális poszt, miért kell belemászni? Tudod, az ajándékozás és a közös ünneplés nem zárja ki egymást, viszont egy találó ajándék szebbé teheti az ünnepet. A huszadik nyakkendő, illatgyertya meg tusfürdőcsomag, amit a karácsonyellenzők az utolsó pillanatban vesznek, mert "ők csak kis apróságot adnak a többieknek" pont arról árulkodik, hogy tojnak a másik fejére, nem szánják rá az időt arra, hogy igazi találó ajándékot vegyenek. Közben meg megy az álszent duma, hogy a karácsony a szeretetről szól, blabla.


Tapasztalataim szerint ahol valóban nagy a szeretet és az összetartás, ott bizony már hónapokkal előre gondolkozik mindenki, hogy vajon mivel szerezhetne örömet a másiknak.

2011. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Mért lenne ciki? Akkor veszed meg, amikor jól esik, ha meg cikinek érzed, nem muszáj elmondani senkinek. Egyébként én a szüleimnek színházjegyet fogok venni és már most elkezdem nézegetni hogy a két ünnep között milyen darabokat fognak játszani
2011. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

18:55


Jesszus ne álszenteskedj már. Az, hogy ajándékot vesz a családtagjainak nem zárja ki, hogy nem arra vágyik tiszta szívéből, hogy hónapok után lássa őket.


És igen, az ajándékkal tudod kifejezni, hogy mennyire szeretsz valakit. Feljebb 2vel valaki már jól megfogalmazta a dolgot.

Én pl utálom a kézzel készített dolgokat. Teljesen haszontalannak tartom a 28 mécsestartót vagy 50. gyöngy karkötőt. Ha ilyet kapok az jön le, hogy semmit nem tud rólam az illető. Viszont egy 500 ftos regénynek úgy örülök, mint majom a farkának (és nem került többe mint a saját készítésű ajándék).

Én az első fizum mind a szeretteimre költöttöm az mellett, hogy minden vágyam az volt, hogy találkozzam velük. ÉS ez karácsonykor se lesz másképp. Ha tetszik valami megveszem a családomnak és boldog leszek ha leszállok a repülőröl decemberben.

2011. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21%
igen, nagyon gáz.
2011. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:45


Ha te például az én rokonom volnál, akkor olyan csomagolásban, kivitelezésben kapnád azt a könyved, ami félig kézműves termék, de hasznos. Plusz egy nagyon praktikus könyvjelző.


Én szoktam kézműves dolgokat adni, de persze nem ilyen "haszontalan" dolgokat, amik a polcon porosodnak, hanem inkább saját készítésű ékszereket, amit tizenhat éves kor felett is lehet viselni. De könyvnek én is nagyon tudok örülni.


Agyban már én is elkezdtem a tervezést, bár nekünk még időközben becsúszik pár névnap is, így sokat kell ötletelni.

2011. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

10:43


Így látod már hasznos, ugyanis figyelsz arra, hogy a személyiségemre szabott dolgot kapjak.


Viszont a sok zselégyertyától, meg szalvéta dekorációtól a falnak megyek. Ha egyénre szabott a dolog, akkor teljesen jó a kézzel készített ajándék is. Az ékszerekeről nem tudok nyilatkozni, nem hordok kézműves ékszert. Talán a Pandora-karkötő belefér ebbe a kategóriába. Na az például szép.

2011. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon gáz.
2013. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!