Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már megvettem az összes...

Már megvettem az összes karácsonyi ajándékot. Gáz?

Figyelt kérdés

Tudom még csak október van, de itt angliába már szeptember 1 óta nyomatják a karácsonyt. Így 1,5 hónap alatt megvettem mindent. Az ajándékokat decemberben viszem majd csak haza.

Gáz ennyire korán bevásárolni?


2011. okt. 24. 17:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

apának vettem pár darab pólót. remélem elnyeri majd a tetszését.


anyának egy bőr táskát, ő mondta is nekem , hogy azt szeretne kapni. plusz egy elegánsabb felsőt.


1. tesóm kap tőle egy samsung chat 335 telefont, 3 hete otthon a buszon ellopták tőle :/ és most nincsen pénze egy úrja.


2. tesóm jó pár felsőt, és nadrágot. ő nagyon szeret öltözködni, a tükör előtt tölti a fél életét :D szóval bízok benne, hogy tetszeni fog neki.


mamámnak pedig mintás kerámia edény alátéteket, így nem kell a forró edényeket a deszkára raknia. plussz 2 db szilikon sütő formát.



szóval a többsége ruha féleség. nem egyszerre vettem meg mindent. mikor a városban jártam és megláttam valamit akkor megvettem. teljesen nyugalomban. otthon még 24én is tömve van a tesco és ajándékok után kapkodnak az emberek. én ezt szerettem volna elkerülni.

2011. okt. 24. 17:15
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Az jó. Nekem ötletem sincs kinek mit vehetnék amiből még nincs elegük. Pénzem sincs túl sok. Ez a gáz. Majd az utolsó pillanatban veszek mindenkinek valami kis baromságot.
2011. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

nem a pénz számít szerintem, hanem hogy szívből és szeretetből adod! vehetsz te vkinek egy ferrarit is, ha nem értékeli.


mamám minden évben mondja, hogy ne vegyek neki semmit se születésnapra se karácsonyra, mivel neki az a fontos, hogy egészségesek és boldogak vagyunk. és öröm neki már az, hogy lát minket. pedig majdnem minden nap nála vagyunk (jó én nem , mivel én évente 2szer járok csak haza).


de én nem tudnék ugy oda menni hozzá karácsonykor, hogy ne vigyek neki semmit. még ha vmi kis apróság is az.

2011. okt. 24. 17:19
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek tök jó ajándékok!


Én is ruhára gondoltam tesómnak. Láttam is egy Terminátoros pólót, rá van írva, hogy "Sperminátor-Who the next women?" Ez nem ciki? 16 éves egyébként. Mit lehet venni egy 16 éves kamasz srácnak, akinek ráadásul semmi káros szenvedélye sincs és jó tanuló, a DJ-zés az élete. Ááá nem tom. Ötletek?


Anyunak én is táskát szeretnék, valami kis elegánsat, színházba járósat. Apu meg pasz. :S


Az otthoni még 24-én is vásárolunk dolgot én is utálom. Meg a karácsonyt megelőző tolongást és versengést, hogy minél drágább ajándékokat vegyenek az emberek.

2011. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Én itt élek mo-on, de én is vettem már két embernek ajándékot, így is van még pár akinek azt sem tudom mit vegyek. Ezeket úgy vettem, hogy pont megláttam és ők jutottak az eszembe róluk.


Szerintem jól tetted, már lehet előre örülni, mit fognak szólni.

2011. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Miert lenne gaz? Jol tetted. En ugy szoktam,h ha talalok vmit a boltba amit tudom h kinek ajandekoznam, megveszem es ha jon az alkalom akkor nem kell rohangalnom,hanem mar megvan es csak be kell csomagolni. :) Foleg az 5 eves keresztlanyomnak szoktam igy vasarolni. Amugy en is angliaba vagyok.
2011. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Én netről rendeltem nemrég szülinapi ajándékot (a városomban nincsenek különlegesebb ajándéktárgyak), és mivel egyszerűbb és olcsóbb, ha több cuccot rendelek, a karácsonyra szántakat is megrendeltem egy füst alatt a többségnek. Így a nagy téli hidegben (amit sajnos öt réteg ormótlan vastag ruhában sem bírok) már csak pár személynek kell ajándék után rohangászni.

2011. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
én is mostanában fogok bevásárolni.... nem vagyok az a fajta aki az akciokra vár, amugyis ki tudja lesz e akcioba amit én akarok venni és utálom a tolongás. inkább megveszem most mert az is lehet drágább lesz késöbb.
2011. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Aztán, ha agyonüti a malomkerék a kisfiút kire marad a kisködmön? X)
2011. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
33%
szégyen h mindenkinek a karácsony a vásárlásról és az ajándékozásról szól...nekem többet ér ha láthatom családom azon tagjait akit az év során ritkábban...
2011. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!