Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális gyereket utcára...

Homoszexuális gyereket utcára kell tenni?

Figyelt kérdés

Amerikában az utcán élő fiatalok 40-50%-a homoszexuális, akiket a szülei kidobtak otthonról, mikor ez kiderült.

Te megtennéd ezt a gyerekeddel?? Azért mert meleg?

(És most vonatkoztassunk el attól, hogy Amerikáról van szó)


2011. okt. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
4%
hát az lenne a minimum XDXDXD ezt a baromságot
2011. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
83%
20:15 Ha ilyen szülő vagy, gondolod, hogy egyáltalán fel merné a barátját vinni hozzátok?
2011. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
90%
Én, mint anya biztos, hogy nem.Nekünk 9 hónapos kislányunk van, és megkérdeztem párom, hogy ha meleg lenne, akkor zavarná-e?Természetesen a válasz az volt, hogy nem.Erre kérdeztem, hogy ha születik egy fiúnk, és ő lenne meleg, akkor mit szólna.Hát teljesen összetörtem, mert a válasz az volt, hogy többé nem lenne a gyereke, és azonnal kidobná!!!Nagyon szomorú lettem, mert nekem a gyerekem a gyerekem, és nem érdekel, hogy milyen, nekem akkor is ő lenne a legfontosabb!!Szomorú, hogy így gondolja... :(
2011. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2011. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
85%
ez durva ha ezt mondta a párod.20:22.
2011. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
70%
20:18 És ha nem sikerült úgy nevelni? Te honnan tudod mit rontottak el azok, akiknek meleg a gyerekük, ha egyáltalán hibásak miatta.
2011. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
13%
a véleményem meglenne, de nem dobnám ki. De előttem biztos nem maradhatna meg a párjával, ott nem lenne randi, ottalvás semmi. Ha elköltözik azt tesz amit akar, nem tagadnám le, bár nem hiszem hogy beletörődnék.
2011. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
17%
amúgy én azon is elgondolkoznék, h hogy lenne már Amerikában(de egyébként mindegy, hogy hol) a gyerekek 40-50 %-a meleg? Ez már egy divat lett. Ez akkor sem normális dolog, hogy valaki meleg, ha úgy születik, akkor szégyenlenie kéne, ha meg csak divatból csinálja az meg undorító. Nem kéne ezt pártolni melegfelvonulásokkal, és nem kéne ezt tásadalmilag elfogadottá tenni. És mi van a pedofilokkal? Az nekik is természetes vonzódás. Jó, hogy a mondjuk a gyerek, akit megerőszakol, az ezt nem akarja, nem úgy mint a melegeknél, de komolyan, ez akkor sem normális dolog. Ha meleg lennék, biztos, h szégyelném ezt a dolgot, nem hogy még felvonulgassak, és büszke legyek rá. Persze, nem dobnám ki a gyerekemet, mert mégis csak az enyém, és szeretem.
2011. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
30%

1, Forrást az adatra vagy meg se történt.

2, Természetes szelekció...

2011. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

A szexuális élete az ő magánélete.

2011. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!