Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális gyereket utcára...

Homoszexuális gyereket utcára kell tenni?

Figyelt kérdés

Amerikában az utcán élő fiatalok 40-50%-a homoszexuális, akiket a szülei kidobtak otthonról, mikor ez kiderült.

Te megtennéd ezt a gyerekeddel?? Azért mert meleg?

(És most vonatkoztassunk el attól, hogy Amerikáról van szó)


2011. okt. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
8%

"Meg egyébként szerinted komolyan teljesen normális, hogy valakinek szégyellnie kell egy betegségekt?"


Miért, az normális ha büszkélkednek, kérkednek vele?

2011. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
96%

"Miért, az normális ha büszkélkednek, kérkednek vele?"


- Az előbb már bebizonyítottad, hogy válaszolni is tudsz, nem csak visszakérdezni.


És talán vagy olyan intelligens, hogy belásd, van a szégyen és a büszkeség között CSÖPPNYI átmenet.

2011. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
17%
Hát azért egyszer nézzetek végig egy melegfelvonulást. Ahogy Jézusnak öltözve, rózsaszín Bibliával a kezükbe, rózsaszín tütüszoknyában, meg még ki tudja hogy végigmennek az utcán. Ez provokáció és sztem egy jóérzésű ember ezt nem tudja tolerálni.
2011. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
17%
Ja, bocs, az előbb nem Te válaszoltál. Ettől függetlenül minden más áll rád is.
2011. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
76%

"Hát azért egyszer nézzetek végig egy melegfelvonulást. Ahogy Jézusnak öltözve, rózsaszín Bibliával a kezükbe, rózsaszín tütüszoknyában, meg még ki tudja hogy végigmennek az utcán. Ez provokáció és sztem egy jóérzésű ember ezt nem tudja tolerálni."


- És ez most hogy jön ide? A heteroszexuálisok sosem provokálnak talán semmivel? Akkor őket is köpjük le?

2011. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
12%
De mért 20:49? szted a Meleg Méltóság nem azt takarja, hogy büszkék rá?
2011. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
2%
Én szívesen venném ha heteroszexuális leányzók provokálnának :)
2011. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
89%

"De mért 20:49? szted a Meleg Méltóság nem azt takarja, hogy büszkék rá?"


- Nem, nem azt. Csak annyit, hogy azt akarják, hogy elfogadják őket. De ha azt is jelentené: ss? Szerinted a Meleg Méltóság olyan szelleméiséget takar, amelyet minden meleg a születésekor aláírt?

2011. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos az én férjem eléggé szemellenzős, képesnek tartom arra is, hogy ha a fiáról kiderülne esetleges homoszexualitása akkor bizony kitagadná a családból. Csak hogy rajta kívül mindenki képes lenne elfogadni, pláne én, így ha választani kéne, mert nem tudja elviselni akkor ő menne nem a gyerek.
2011. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
27%

Szerinted méltóságteljes az a menet?

Hát qrvára nem, öncélú magamutogató vonaglás.

2011. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!