Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális gyereket utcára...

Homoszexuális gyereket utcára kell tenni?

Figyelt kérdés

Amerikában az utcán élő fiatalok 40-50%-a homoszexuális, akiket a szülei kidobtak otthonról, mikor ez kiderült.

Te megtennéd ezt a gyerekeddel?? Azért mert meleg?

(És most vonatkoztassunk el attól, hogy Amerikáról van szó)


2011. okt. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
93%

20:27 "Ha meleg lennék, biztos, h szégyelném ezt a dolgot, nem hogy még felvonulgassak, és büszke legyek rá."


És szerinted lehet úgy teljes értékű életet élni, hogy valaki folyamatosan, állandó jelleggel szégyelli magát? Én sajna saját tapasztalatból tudom, hogy nem lehet. Én meleg vagyok, és szégyellem is magam, mert prűd vagyok, de inkább lennék rá büszke, mert akkor nem érdekelne, hogy az emberek mit gondolnak rólam.

2011. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
15%
Én csak azt mondom, hogy amikor képeket látok a melegfelvonulásról vagy videókat, én egyszerre érzem azt, hogy:hová tart ez a világ? és fájdalmat, szomorúságot, és azért néha undort is, be kell, hogy valljam. A Biblia szerint, amit én hiszek, nem az a bűn, hogy ha melegnek születtél, mert tényleg van ilyen is, de azért azt is látni kell, hogy mennyien csinálják csak úgy divatból, kíváncsiságból. Tehát nem az a bűn, hogy ha meleg vagy, hanem az, hogyha te ennek a vágyadnak eleget teszel. Tudom, hogy ez kb. olyan lehet mintha nekem kéne lemondani a fiúkról(merthogy lány vagyok), ez egy kereszt, amit hordozni kell, amivel együtt kell élni. Mindenkinek megvan a maga keresztje. Nem hogy még felvonulj és büszke is legyél erre! Azért nekem senki ne mondja azt, hogyha az utcán elmegy mellette valaki, aki mondjuk egy meleg pasi, és ez 50 méterről látszik rajta, mert úgy van felöltözve, meg műkörme van meg minden, akkor úgy tudsz ránézni, mint egy teljesen ,,normális'' emberre. Egy fiú mellé egy lány kell, ez így lett kitalálva, és az hogy már néhol azt is megengedik, h gyereket fogadjanak örökbe....ez már nagyon durva. Mi lesz abból a gyerekből? egy gyereknek egy apa és egy anya kell. Ezek után senki se csodálkozzon, ha meleg lesz a gyerekből is. Lehet itt toleranciáról beszélni, meg minden(mert mondom azokkal nekem sincs bajom, akik így születtek, de próbálnak ellene tenni és nem hangoztatják meg ilyenek), de azért belül mindenki érzi, hogy ez nem normális.
2011. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
48%

Igaz!!!Ez a melegfelvonulás csak 1 parádé!A melegek ne már úgy próbálják magukat elfogadtatni, hogy rózsaszín comfixbe, meg tűsarokban rohangálnak fényes nappal!!!Ez egyáltalán nem intelligens, és igenis nem egy embernek ki nyílik a bicska a zsebében!

Nekem semmi bajom a melegekkel, de ez a felvonulásos dolog elég durva.Egyszerűen képtelen vagyok tolerálni!!Vannak meleg ismerőseim is, a normálisabb rétegből, és szerintük is ez egy majomparádé, amivel csak lejáratják a melegeket...

2011. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom miért kellett felemlegetni a meleg felvonulást,a kérdés nem erre vonatkozott.


Soha nem dobnám ki ezért a gyermekemet,attól még az én vérem lenne.Nem lennék képes csak a szexuális beállítottsága miatt a sorsára hagyni.Aki ezt megteszi,remélem megkapja a sorstól a magáét.

2011. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
74%

"mondom azokkal nekem sincs bajom, akik így születtek, de próbálnak ellene tenni"


Ez olyan, mintha én próbálnék a 158 centim ellen tenni.


Mit szólnál, ha olyan fiúval jönnél össze, aki "próbál tenni" a homoszexualitása ellen? Aki soha nem szerethet igazán téged, csak eljátssza?


Tudod, ha Jézus nem kitalált lenne, és ma élne, a többség agyonverné, mert ő lenne a legliberálisabb figura? Hogy jössz te ahhoz, hogy bárkit is elítélj? Csak mert elolvastál egy mesekönyvet, és túl ostoba vagy ahhoz, hogy gondolkodj? Annyira vicces, hogy általában a hívők gyűlölködnek és képtelenek nem belepofázni a más dolgába.

2011. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
26%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:12


Igazad van!A kérdés nem erre vonatkozik,de azért beláthatod, hogy azok az ugrabugráló majmok nagyon sok embernek az ellenszenvét ki váltják, aminek az a következménye, hogy ha valaki olyannak lesz a gyereke meleg, aki ebből a "meleg rétegből" indul ki, annak elég súlyos következményei lehetnek.Mert nem minden meleg megy hoppárézni az utcára!!

2011. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, érdekes volt olvasni őket, bár egy kicsit elmentünk más irányba. :)


Ezt az adatot egy kint szociális munkásnak tanuló barátomtól kaptam, így sajnos linkelni nem tudok. De nem is ennek a valódisága érdekel engem, csak maga a gondolat, hogy egyáltalán megtenné-e ezt tényleg egy szülő.


Valaki kérdezte, hogy én meleg vagyok-e. Nem. Boldog menyasszony vagyok, egy férfi mellett. :)


Érdekes, hogy sokan betegségnek, sokan viszont neveltetésből adódó dolognak gondolják a melegséget. Sajnos még a tudósok sem egyeztek meg, hogy akkor most melyik, de lényeg a lényeg: én sosem tenném utcára a gyereket. Attól ő még az enyém, és elfogadnám, hogy őt ez teszi boldoggá.


Mégegyszer köszi a válaszokat. :)

2011. okt. 25. 07:05
 48/61 anonim ***** válasza:
1%
Úgy kidobnám mint macskát sz*rni.
2011. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
4%

Ha a fiam lenne meleg nem dobnám ki,de nem lenne többé a fiam, a lányom lenne.

Ha lányom lenne meleg remélném,hogy ő a lány,akkor marad a lányom.és őt se dobnámki.

2011. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
17%

,,Tudod, ha Jézus nem kitalált lenne, és ma élne, a többség agyonverné, mert ő lenne a legliberálisabb figura?''

Ha egy kicsit is ismernéd a Bibliát, tudnád mekkora ostobaságot írtál.

2011. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!