Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Homoszexuális gyereket utcára...

Homoszexuális gyereket utcára kell tenni?

Figyelt kérdés

Amerikában az utcán élő fiatalok 40-50%-a homoszexuális, akiket a szülei kidobtak otthonról, mikor ez kiderült.

Te megtennéd ezt a gyerekeddel?? Azért mert meleg?

(És most vonatkoztassunk el attól, hogy Amerikáról van szó)


2011. okt. 24. 20:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
2%
Tudod 76, attól mert én máshogy látok bizonyos dolgokat, még nem vagyok ostoba, én sem hülyézem le azt, aki máshogy gondolja mint én, csak elmondtam a véleményemet.Mert ugye a kérdező arra kíváncsi, hogy kinek mi a véleménye, és a melegfelvonulás sztem eléggé összekapcsolódik a melegekkel, és már sokan egy ideje erről vitázunk, beszélünk.
2011. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
16%
szóval nem ,,belepofáztam a más dolgába'' csak leírtam a véleményemet. Nem kell egyből megbélyegezni az embert, csak azért valamiben nem értesz egyet vele.Ha szted az, hogy valaki hívő az azt jelenti, hogy mindenkit elítél, ítélget a Bibliára hivatkozva, és közben magát jobbnak tartja mint a többi embert, aki ,,nem hívő'' , az elég szomorú. Nyílván van rossz tapasztalatod, ami alapján így gondolod, de ezért nem kell minden hívőt megbélyegezni. Ha beszélgetnél hívőkkel, hogy pontosan ez mit jelent, meg hogy gondolkodnak, akkor talán valamennyire megváltozna a véleményed, még akkor is, ha te ezzel az egész Jézusos, Istenes dologgal nem értesz egyet.
2011. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
75%

Igenis butának tartom a legtöbb hívőt, mert azt csinálják, amit egy könyv mond nekik.


Látod, milyen rossz, ha elítélnek? Elítéltelek téged az alapján, ahogy más vallásos ismerőseim gondolkodnak.


Te ugyanezt csinálod. Megszabályozod nekik, hogy úgy öltözzenek, hogy téged ne zavarjanak. Miért érdekel, ha valaki, akár férfi, akár nő, végigsétál a körúton flitteres nagy estélyiben?


Az egésznek a szex az oka. A melegek ugyanolyan emberek, mint te vagy én. Ugyanúgy van köztük okos, buta, szép, csúnya, gonosz, kedves... annyiban térnek el, hogy kivel szexelnek. Én vagyok az egyetlen, aki látja, hogy ez mennyire triviális dolog?

2011. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
11%
Egy szóval nem mondtam, hogy egy meleg nem lehet okos, buta, szép, csúnya, gonosz, kedves. Attól ,mert meleg még lehet emberileg normális, vagy éppen nem. Az öltözködésüket, a melegfelvonulást kritizálom, és én ezt nem tudom tolerálni. Engem igenis nagyon zavar, hogy ha az utcán egy pasi mondjuk egy rózsaszín miniszoknyában megy végig. Nekik sem kéne provokálniuk az embereket, mert ez provokálás, és nem hiszem ezt csak én látom így.
2011. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
11%
*nem hiszem, hogy ezt csak én látom így-bocsi
2011. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
36%
Én sem fogok nyáron fürdőruhában végigmenni egész Budapestem, mert meleg van és úgy tartja kedvem. Igenis valamennyire figyelembe kell venni azt is, hogy ez a többi embert mennyire zavarja, megbotránkoztatja.
2011. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
25%

Jaaa téényleg, ezt el is felejtettem, hogy egyébként még a hetero ember is ha fürdőruhában flangál a városban, akkor közszemérem sértést végez!!Akkor a homok tanga parádéja az miért nem az???

Na mindegy...

2011. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
73%

Én korábban azt írtam, hogy a gyerekem magánügye, kivel szexel. Tehát nem vagyok bigott hívő. De aki az alábbit írta, az kissé felbőszít:


"Igenis butának tartom a legtöbb hívőt, mert azt csinálják, amit egy könyv mond nekik."


Na, ilyen marhaságot, már rég nem olvastam. A vallás azért ennél egy cseppet több. A Biblia pedig nem csupán arra jó, hogy holmi szakácskönyvként használjuk életünkhöz. Ha olvasnál néha belőle, netán bibliaértelmezést kapnál időnként a kezedbe, talán rájönnél, hogy benne a többezer éves ember tapasztalata van leírva. De nem mennék itt bele most jobban ebbe a témába, úgyis fölösleges lenne.

Egy biztos, ezt a fajta arroganciát tényleg nem tanítja, ami benned van.

2011. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
96%

"benne a többezer éves ember tapasztalata van leírva."


Ez egy kicsit összezavart. Akár privátban is megírhatod, mert érdekelne.


A másik meg, lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de engem nem zavar, hogy ki mit hord az utcán. Én az utcákon nem szoktam álldogálni és nézelődni, közlekedek rajta, így ha látok is valami furcsát, megállás nélkül elkönyvelem magamban, hogy ilyen is van, és ennyi.

2011. okt. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim válasza:
1%
utcára kell tenni a gyerekemet! utcára tenném! (volt, elment, utána tudtam meg meleg :O)
2011. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!