Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas pasinak jó lenne...

Harmincas pasinak jó lenne egy plüssmaci közös fényképpel karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2011. okt. 24. 21:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nőnek, esetleg, de nem karácsonyra :)

Nekem a közös fénykép is furcsa. Ha ritkán találkoztok, távkapcsolat, megértem, de egyébként ez miért ajándék?


Szerintem is jobb lenne a hobbijához valami..

2011. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Te ismered a párodat, ha felmerült benned ötletként, akkor gondolom ő nem bánná. Viszont tényleg nem ártana valami komolyabb, minimum egy üveg bor, vagy valami. Én sem vagyok 5 éves, de gyűjtöm a plüssöket. Legalább a gyerekünknek lesz bőven.
2011. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
22:08, köszönöm! Most adtál egy nagyon ötletet! Ha jobb medálban, akkor medálba foglaltatom a képet, és azt, hogy "szeretlek". Így már jó, nem?
2011. okt. 24. 22:11
 14/25 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen szarságokat csak a 13 éves kiscsajok adnak. Én tavaly egy matchbox készletet ajándékoztam az exemnek, mert tudtam, hogy imádja az autókat. Teljesen meg volt hatódva, azt mondta, hogy idáig csak ilyen hasznavehetetlen, sallangos baromságokat kapott a volt csajaitól, amiket te is adni készülsz. Alig várta, hogy kibontsa, egész délután a kisautókat tologatta, rendezgette. Használd a fantáziád. Lehet, hogy te boldog lennél egy hatalmas, poszterré kinagyított közös fotónak, szívekkel meg konfettikkel, de a férfiak nem így működnek.
2011. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

"medálba foglaltatom a képet, és azt, hogy "szeretlek""

Bocs, de nekem ez rettenetesen nyálas.. pedig nő vagyok :/

Persze, te ismered, lehet, hogy a ti kapcsolatotokban ez teljesen jó ajándék.

2011. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
8%
Én nő vagyok, de nem fogadnám el.. A gesztus szép,de teljesen felesleges..
2011. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Medál egy képpel, férfi ember nyakába? Hát.... Te hány éves vagy egyáltalán? Ennyi eltöltött idő után, már csak tudod, hogy mi az amit szeretne, nincsen neki stb...
2011. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem vagytok egy picit lelketlenek?


A matchbox meg ugyanolyan játék, mint a plüss.

2011. okt. 24. 22:49
 19/25 anonim ***** válasza:
41%

"egész délután a kisautókat tologatta, rendezgette"


Hány éves?

8?

2011. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
39%

"A matchbox meg ugyanolyan játék, mint a plüss."


Felnőttkorban is előfordulhat pl. legó, modellek (makett, matchbox).. Ezek eléggé technikai dolgok, vagy szerelni lehet.


A plüss totál más kategória, lágy, inkább gyerekes/lányos. Adtam már én is pasimnak plüssfigurát (nem harmincsanak, jóval fiatalabbnak), de nem karácsonyra, és volt akkor speciális jelentősége (nem sablonos plüssmaci).

2011. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!