Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyra hol találunk...

Karácsonyra hol találunk ilyen díszt?

Figyelt kérdés
Gömbdísz vagy mindenféle formályú dísz szettet? Mindenhol néztem már szinte a neten, múlthéten még a tescoba is (600 ft volt 4 kis darab gömb....) de mindenhol olyan drága...
2011. okt. 25. 09:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én a metroba vettem kb 1500ért 4-6 db szép üveggömböt. ezekből több csomaggal olyan 30 gömb kell egy ilyen fára, meg gyöngysor, meg az a fényes vmi...:) mi ennyit teszünk rá kn és sosincs túldíszítve, de szépen van rajta... meg persze az égők. érdemes évente összegyűjtögetni, mert megéri:)
2011. okt. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én tavaly vettem Tesco-ban díszt, piros üveggömbök, ha jól emlékszem 12 db volt benne (hat különböző típus, 2-2 egyforma) plusz vettem két "adag" piros boát, meg egy szimpla fehér égősort. Igaz a fa kb. 120 cm volt (macska miatt muszáj magasra rakni, így jóval magasabb volt nálam, amikor a helyére került), de elég volt rá (az is tény, hogy nagyon nem szeretem a túlzsúfolt fákat, szeretem látni a fát magát is:)). Az egész megvolt kb. 5 ezer forintból, égővel együtt. Ja meg a karácsonyi vásárban vettem hozzá csúcsdíszt, na az tényleg brutál drága volt, de gyönyörű!

De az tény, hogy teljes készletet csak több év alatt lehet venni. Idén tervezek venni hozzá egy arany szettet is :)

2011. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én tavaly az obi-ban vettem egy sok db-os készletet, olcsón. Nem nagy díszek, de 3 színű volt.
2011. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is az Obit tudnám javasolni. Nálunk 2 karácsonyfa szokott lenni, lent a nappaliban a "fő" karácsonyfa, erre már kicsikorom óta ugyanazokat a díszeket rakjuk, de mindig veszünk 1-2 újat minden évben, szóval ez tényleg nem egy egyéves munka. Ez a fa nálunk kb 2 méteres szokott lenni, elég sok dísz van rajta, meg mézeskalácsok. A mézeskalács amúgy nagyon jól kitölti a helyet, meg a szaloncukor is, hogyha kevés a dísz. Mi mindig jó sokat rakunk fel belőlük. Ma már a szaloncukroknak is olyan szép csomagolásuk van, főleg a Milkának, nagyon jól mutat a fán. Az én szobámban is szokott lenni egy kisebb fa, kb 120 centis, és erre tavaly teljesen új díszeket vettünk az Obiban, egy hosszúkás dobozban 16 db gömb van, van több méretben, de egy dobozban csak egyfajta méret van, nem vegyesen. Pontosan nem tudom megmondani, hogy mennyibe került, de korrekt ára volt, emlékszem, hogy beszéltük, hogy nagyon megérte ennyi gömbért. Mi vettünk egy közepes és egy kicsi gömböset, mind rózsaszín (pink, babarózsaszín vegyesen, és csillognak), meg fehér égősor van rajta, és szaloncukrok. Imádom. Ha egyszer elköltözök itthonról, ez is költözni fog velem, szerintem nagyon szép. :) 17/L
2011. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!