Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig idegeskedek, aggódok...

Mindig idegeskedek, aggódok anyu miatt, de betegesen. Szerintem már komoly problémáim lehetnek. Mit tegyek? Hogy tegyem a helyzetet jobbá?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Anyuék elváltak.

Anyuval lakok+a tesóimmal.Sokszor vagyok itthon "egyedül".

Anyunak 2,5 hónapja lett normálisabbnak nevezhető kapcsolata.A pasi nagyon kedves,türelmes,találkozott már velünk gyerekekkel többször is(itt aludt,közös progi stb).De van úgy,hogy a pasi lemondja a talit,ilyenkor anyu nagyon kiakad.Anyuval alig találkozok,egész nap dolgozik. Sokszor kiborul,és képes 1 teljes napon keresztül sírni... és olyanokat mond h elege van mindenből. Régebben többször próbált öngyilkos lenni,mindig félek hogy itt akar minket hagyni,hogy egyszer nem jön haza vagy ilyesmi.


Nagyon kiszoktam akadni,ha pl. nem veszi fel a telefont,ha kivan kapcsolva,ha szomorúnak hallom a hangját. Ilyenkor én is sírok,remegek,idegeskedek,fáj a hasam,szédülök. Ő az egyetlen szülőm,nagyon szeretem. Ez már szerintem nem állapot.


Mit csináljak??? Segítsetek légyszives,kezdek megőrülni:(((


2011. okt. 25. 19:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,hogy próbáltok segíteni,de a gyógyszeres kezelésekkel,család terápiákkal nem értek egyet. Nem szeretnék odáig eljutni. Tudom,hogy anyu hogy tudna ezen változtatni,de nem én fogom megváltoztani őt,sem egy erős gyógyszer. Tudom,hogy megtudja csinálni ezek nélkül is.Sajnos amíg nem tudjátok,milyen élete van/volt,addig ilyeneket fogtok írni. Én érzem át a legjobban,mert valamilyen szinten engem is érintett. Én is ugyanúgy szenvedek már x éve.
2011. okt. 29. 21:27
 12/12 anonim ***** válasza:
És TE hogy vagy...?
2011. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!