Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny a lányom a macskára,...

Féltékeny a lányom a macskára, mit csináljak? Másnál hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves lányom és van egy 2 éves macskánk, aki eredetileg az övé, egy barátjától kapta.Lényeg, hogy én valóban nagyon sokat foglalkozok a cicával és őt is családtagként kezelem, sokat babusgatom.A lányomat is hasonló majomszeretettel szeretem, sokkal jobban, mint a cicát, de hát ő nem nagyon kér ilyesfajta szeretetből, amint az a tinikre jellemző.Igyekszem kedvére tenni, segíteni neki, kedveskedni, mégis úgy látom, egyre féltékenyebb szegény macskára, eleinte azt hittem, viccből mondja, hogy a cicát jobban szeretem, de ma még kicsit bele is rugott búcsúzóul.

Szegény cica is olyan kis értelmes, nagyon látszik rajta, hogy megbántódik, ha mellőzi valaki.

Most olyan helyzetbe vagyok, mintha testvéreket nevelnék.

Légyszi, adjatok ötletet, mit csináljak, hogy mindkettőnek jó legyen?


2011. okt. 26. 16:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%
Ha kedves 23:16-os válaszólónak még nem tűnt volna fel,emberközpontú társadalomban élünk.Jól is nézne ki pl.,ha minden kutya az utcán póráz nélkül sétálna a gazdájával.Ja,de ha megharap valakit,akkor persze nem ő volt a hibás...inkább te vagy az emberiság szégyene,kedves 48%-os Válaszoló.
2011. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%
Ja,és attól még,hogy lepontoztál,semmi sem változik...
2011. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a szitu, 2 macsek van, párom nagyon elkényezteti őket, mindent megenged nekik. Csakhogy én takarítok utánuk, neki csak a simogatás része marad, a nagyja munlkét utánuk én végzem. Igen volt olyan hogy arrébb toltam a macskát mert az istenért nem akart elmenni az útból én meg siettem. Attól ugyanúgy szeretem őket de ők csak állatok, em emberek :d
2016. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!