Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavarna? Mert engem nagyon!

Ez zavarna? Mert engem nagyon!

Figyelt kérdés

Párom tipikusan az a férfi, akiért bomlanak a nők. És ezt élvezi is, imád flörtölni és hülyíteni a csajokat.

Amikor összejöttünk, ezért sem gondoltam vele komolyan. Megbízhatatlannak gondoltam, attól féltem hogy megcsal. Nem akartam belebonyolódni. Aztán ugy alakult, hogy egymásba szerettünk. Amióta együtt vagyunk bizonyítja, hogy én vagyok neki a legfontosabb. Nem okozott csalódást. Szeret és megbecsül.

Csakhogy ott a múlt.

Pár napja volt egy eset, hogy kiírt valami facebookra. Én unalmas óráimba megnéztem kik lájkolták. Persze csak nők ,láttam ahogy szinta minden nő képéhez volt egy kedveskedő kommentja, vagy lájk. (Persze ez azelött volt, mielött összejöttünk.) Amióta együtt vagyunk nem kommentelget, nem lájkol. De akkor is én ezt nagyon megalázónak érezem.

Párom szinte minden nő ismerősével anno flörtölt, kommentelgetett nekik?! Ebből ált az élete, és szinte mindegy volt hogy milyen nő. Teljesen kibuktam rajta. És nem tudom vele megértetni, hogy mit érzek.

Megalázónak érzem, hogy most egy olyan férfival vagyok, aki velem van kapcsolatba de a legtöbb nő ismerőse képei alatt mégiscsak ott a komment, hogy "szép vagy" stb.

Volt 1 hónapos szünet, én szakítottam. Nem voltam biztos magamba és az érzéseimbe. Akkor is ezt csinálta. Azóta még jobban fél, hogy elveszít. De rossz a felismerés, hogy akkor is amikor kidobtam egyből flörtölgetett, egyből élte tovább az életét.

Mit gondoltok? Nem tudok megnyugodni.

Én/23 Ő/27


2011. okt. 26. 22:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jogunk egy partner múltját számonkérni (se férfinak, se nőnek). Ez önbizalom-hiány, kicsinyesség..rosszra vezet. Az is hiba, ha úgy gondoljuk: egy párkapcsolat létesülésével - mindkét félnek - lezárulnak a horizontjai. Nem..nem igaz. Emberek maradunk, társadalomban élünk: mért ne tetszhetne továbbra is egy-egy szép jelenség, mért ne mondhatnánk egy-egy kedves/jó szót olyan embernek, aki megérdemli? Egy kapcsolathoz intelligencia kell, nyiltság és bizalom. Vesztes lesz abból mindenképpen, aki a társát "ki akarja vágni" az emberek közül, mint egy - picikét kínos - csoportképből.

Ő ma veled van, kedves Kérdező..súlyod van a számára, "kiválasztott" - légy magabiztos és derűs.

2011. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Gondolj bele,hogy mit tennél fordított esetben,ha ő kergetne azzal az őrületbe,hogy nem tud bízni benned,mert még annakidején mielőtt ti egyáltalán megismerkedtetek volna,te jártál mással,megfogtad más kezét,meg is csókoltad,ne adj isten le is feküdtél vele.Tudja,hogy most őt szereted,de ennek a gondolata kikészíti,emiatt nem tud benned bízni és fél.Őszintén,mit gondolnál? Azt hogy normális?
2011. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a ribancpasi nem válik szentté, de jobban tennéd, ha lazábban vennéd. Flörtölj te is férfiakkal, tegyél ki szexi képet magadról, biztos lesznek pasik, akik lájkolni fogják :D
2011. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de azok alapján amiket írtál az a meglátásom, hogy ő érdemel jobbat nálad. Ha ilyen marad a hozzáállásod és a felfogásod, akkor persze egy darabig fogja bizonygatni hogy téged szeret, de egy idő után érthet módon elege lesz belőle hogy alaptalanul nem bízol benne és fárasztod hülyeségekkel. Aztán jól otthagy a fenébe és keres egy olyan nőt aki rendben van magával és nem kreálja a problémákat unalmában, meg azért mert nincs elég önbizalma. Talán nem tünt fel neked, de épp arról igyekszel meggyőzni a párodat hogy te biztosan nem vagy elég neki és meg fog csalni úgyis. Ha sokáig folytatod sikerülni is fog, ígérem. Saját magad alatt vágod a fát és teszed tönkre a kapcsolatotokat. Lassan, de biztosan. Az lehet a baj, hogy ő sokkal érettebb nálad. Próbálj meg felzárkózni szerintem. Egyedülálló volt amikor ezeknek a nőknek írogatott? Most írogat? Nem. Akkor nincs probléma. Türelmes fajta lehetsz:D Nekem nem lenne türelmem meg időm végignézegetni hogy a pasim mit csinált a facebook-on a kapcsolatunk előtt.
2011. okt. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!