Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavarna? Mert engem nagyon!

Ez zavarna? Mert engem nagyon!

Figyelt kérdés

Párom tipikusan az a férfi, akiért bomlanak a nők. És ezt élvezi is, imád flörtölni és hülyíteni a csajokat.

Amikor összejöttünk, ezért sem gondoltam vele komolyan. Megbízhatatlannak gondoltam, attól féltem hogy megcsal. Nem akartam belebonyolódni. Aztán ugy alakult, hogy egymásba szerettünk. Amióta együtt vagyunk bizonyítja, hogy én vagyok neki a legfontosabb. Nem okozott csalódást. Szeret és megbecsül.

Csakhogy ott a múlt.

Pár napja volt egy eset, hogy kiírt valami facebookra. Én unalmas óráimba megnéztem kik lájkolták. Persze csak nők ,láttam ahogy szinta minden nő képéhez volt egy kedveskedő kommentja, vagy lájk. (Persze ez azelött volt, mielött összejöttünk.) Amióta együtt vagyunk nem kommentelget, nem lájkol. De akkor is én ezt nagyon megalázónak érezem.

Párom szinte minden nő ismerősével anno flörtölt, kommentelgetett nekik?! Ebből ált az élete, és szinte mindegy volt hogy milyen nő. Teljesen kibuktam rajta. És nem tudom vele megértetni, hogy mit érzek.

Megalázónak érzem, hogy most egy olyan férfival vagyok, aki velem van kapcsolatba de a legtöbb nő ismerőse képei alatt mégiscsak ott a komment, hogy "szép vagy" stb.

Volt 1 hónapos szünet, én szakítottam. Nem voltam biztos magamba és az érzéseimbe. Akkor is ezt csinálta. Azóta még jobban fél, hogy elveszít. De rossz a felismerés, hogy akkor is amikor kidobtam egyből flörtölgetett, egyből élte tovább az életét.

Mit gondoltok? Nem tudok megnyugodni.

Én/23 Ő/27


2011. okt. 26. 22:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
szoval te most a multbeli komnenteken vagy kibukva??? jeezusom az meg elotted volt. nolj fel szerintem vagy a pasi lecserel egy ertelmesebbre.
2011. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Én szeretem. De nem tudok benne megbízni 100%osan. Mindennél jobban félek a csalódástól és védem magam. Ezért is nem akartam vele kapcsolatot kezdeni, soha nem gondoltam komolyan az ilyen típusú férfiakkal. De a szívem győzött. Boldog vagyok, de valami mindig beárnyékolja. Lehet, hogy én kreálok magamnak problémákat. Ezt ő is tudja, azt mondja egyszer ugyis bebizonyítja, hogy bízhatok benne. Én vagyok neki a legfontosabb és ezt tudom, érzem.

Nem most flörtölget, csajozik. Ez a múlt. Ha most tenné már nem lennénk együtt.

De lehet bennem a hiba, tulságosan előitéletes vagyok és birtokló. Továbbá agyalós és hisztis is.

Lehet örülnöm kellene, hogy elvisel! :)

2011. okt. 26. 22:16
 13/24 anonim válasza:
27 (-1-2 év, nem tudom mióta vagytok együtt) évesen abból állt az élete hogy a facebookon kommentelt és lájkolt??? Ez most komoly? 16-17 évesen még elmegy, de 27? Nekem nem a csajozásai, hanem az éretlensége miatt nem kéne. (Egyébként 24 éves vagyok.)
2011. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

82% 22:10

Köszönöm!

2011. okt. 26. 22:18
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

22:08


Irtam, hogy félreértettem, ennyire gyorsan le kellett pozntozni.OK

2011. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
46%

Az én páromnak is rengeteg nő ismerőse van (sokkal korábban kavart is), ráadásul ő mindenkivel tök közvetlen, barátságos. De ezt nem kell félreérteni. Engem szeret, de ettől még szinte az összes exével, futó kalandjával jóban van, sok a lány barátja is. Ő ilyen. Lehet, hogy nálad is erről van szó.


Ha flörtöl is, az persze más, azt én sem tűrném. Az ilyen dolgok után gondold végig, hogy ez most tényleg flört-e az adott lánnyal, vagy csak te látod bele. És ne facebookon éljetek.

2011. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha a mindenkinek kellene a pasi, az sem jó!

Ha senkinek sem kellene, az sem lenne jó!

Ki érti a nőket??

2011. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én utálom a facebookot. Ő gyakorlatilag függő.
2011. okt. 26. 22:28
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha az aggályaid ellenére belementél a kapcsolatba, utólag nincs jogod számonkérni rajta a múltját, amivel együtt elfogadtad őt. Egészen más lenne a helyzet, ha ezeket a veled való kapcsolat alatt csinálná.

Ha ezt sokszor felhánytorgatod neki, és magadban arra készülsz, hogy biztosan meg fog csalni, előbb-utóbb valóban félre fog lépni (önbeteljesítő jóslat).


Szerintem is éretlen dolog ennyi idősen ez a fajta lájkolgatás és kép-kommentelés, de éppolyan éretlen dolog ezen lovagolnod napok óta.


Azt, hogy neked nincs elegendő önbizalmad, ne rajta verd le.

2011. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én nagyonis megértelek. Nekem is volt ilyen pasim. 4 évet tarott. Előtte igazi nőcsűbász volt, a fél város megvolt neki. Akik nem, azzla is jóban volt, flörtölt mindenkivel. Összejöttünk, megváltozott, egy ideig. Vagyis volt, amik nem derültek ki egyből. De 3-4 év után egyre sűrűbben előfordultak megint az ilyen kis bókolgatások, flörtülgetések. Már nem voltam olyan izgalmas, hogy meggátolja a kapcsolatunk ebben. Örülök, hogy nem vagyok már vele.
2011. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!