Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez másnak is rosszul esne,...

Ez másnak is rosszul esne, vagy csak én vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Szóval páromnak nemsokára szülinapja lesz, és elterveztem hogy veszek neki egy telefont, mert az övé elromlott.

Valahogy szóba került hogy tudom már hogy mit kap, erre mondta hogy neki nem kell semmi.

Mondtam neki hogy annak ellenére hogy nem örül soha az ajándékoknak, én szeretném megajándékozni, mert nekem ez fontos, és jó érzés.Azt mondja hogy ő mindig örül, csak nem tudja kimutatni, mert soha nem kapott senkitől, semmit.Kicsit amúgy az is rosszul esik hogy nem látok rajta örömöt, de már hozzá szoktam.

De tegnap meg benyögte még azt is hogy telefon sem kell neki.Fogalmam sincs hogy miből gondolta hogy mit kap, de annyira meglepődtem hogy le sem tudtam tagadni.Így oda a meglepinek is.

Annyira bánt hogy nem elég hogy tudom hogy nem fog örülni, de a meglepit is elrontotta.Ha sejtette is, miért nem tartotta magába, és tett úgy mint akit meglep a dolog?

Utána amikor látta milyen rosszul esik, próbálta korrigálni, hogy csak ne drágát, meg hogy egy bizonyos márkának még örülne is, de akkor is olyan rossz.


2011. okt. 28. 08:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azt javaslom vedd meg neki azt, amelyiket akarod.
2011. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!