Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a bátyámnak? Szerintet...

Tetszem a bátyámnak? Szerintetek is furcsa? 16/L

Figyelt kérdés

A nappaliban tévéztünk a kanapén, én feküdtem ő meg ott ült mellettem.

Később azt mondta ,hogy mennie kell de indulás előtt adott egy puszit a lábfejemre


2011. okt. 30. 17:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Az én bátyám meg is csókolt, pusztán azért mert szerette volna tudni, milyen a nyelves csók.
2011. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez még elfogadható.
2011. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Azért kicsit furcsa...
2011. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy pillanatnyi gondolat volt... Ha azt mondod, hogy még nem volt ilyen és most hirtelen megtörtént, akkor lehet, hogy csak eszébe jutott és a lábad volt a legközelebb, végül is indult, nem? Vagy gondolt másképp: egyszer mindent el kell kezdeni!(testvéri szeretet) Ha nem a szádra kapod, és a térded alatt marad minden puszi, akkor semmi gond... Még az sem durva, ha a kézfejedre adja... Nem kell mindent túlkombinálni...
2011. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
97%

Én meg fiú létemre az öcsémnek adok puszit a talpára.

Kicsi pici talpa van. Ügyürübügyürü <3

2011. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kapok néha az öcsémtől puszit... Pedig abszolút nem pusziszkodós. Csak szimplán néha rájön.. olyankor megölel (vagyis inkább átfogja a vállam, és rámtehénkedik, persze poénosra veszi a dolgot, és ad puszit és közben hülyeségeket beszél) Én tuti biztos vagyok benne, hogy azért csinálja, mert szeret engem, de cikinek érzi, hogy csak úgy simán adjon egy puszit, vagy megöleljen, ezért elpoénkodja. :D Ennyi, de soha meg sem fordulna a fejemben, hogy tetszem neki, vagy szerelmes belém, vagy bármilyen hasonló marhaság.

Én egyébként 23 éves vagyok, az öcsém 19. (és én már férjnél vagyok)

2011. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az unokaöcsém puszilgatta a lábfejem, mert nem akarta, hogy írjam a házim, inkább vele foglalkozzak.


De hogy magyarázzam meg egy 3 évesnek, hogy a házi most prioritást élvez?

2011. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!