Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam meg a feleségemnek,...

Mondjam meg a feleségemnek, hogy gyereket akarok? Nem késő még?

Figyelt kérdés

A feleségem idősebb nálam 11 évvel, eddig úgy volt, hogy nem szeretnénk gyereket, mert én még a munkára koncentrálok, legalábbis így volt 1-2 éve, azt mondta, hogy tegyem ezt, de később már Ő nem fog szülni, mert "idős" lesz hozzá. Most úgy érzem, hogy mégis szeretnék, mert jó a házasságunk, de eléggé belefásultam a mindennapokba és egy gyerek színt hozhatna az életünkbe. Már tényleg úgy tűnik, hogy nem akar, pedig nagyon szép és vékony nő, nagyon odafigyel magára, az egészségére, nincs semmi káros szenvedélye és a lelkileg is kiegyensúlyozott. Nem tudom, hogy szóba hozzam-e a "megállapodásunk" ellenére, mert elég határozott az elképzeléseit illetően. Azt mondta 2 éve, hogy most vagy soha, most pedig már teljesen más dolgokba kezdett bele, inkább a karrierjére koncentrál, saját vállalkozást indított, ami minden figyelmét leköti.

26/F


2011. okt. 31. 12:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

15:47 vagyis ha egy nő már szült gyereket, akkor szerinted ronda és ott kell hagyni? :O anyád tudja, hogy így vélekedsz?


kérdező, a párodnak még több mint 10 termékeny éve van, minek sietni...

2011. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem sietni akar csak mivel a párja kijelentette 2 éve hogy vagy akkor vagy soha így nem tudja hogy most 2 év után előhozhatja e újra.
2011. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha ùgy érzed, hogy vagysz egy gyermekre, nyugodtan beszéld meg a feleségeddel. Lehet 2 vagy 3 évvel ezelõtt azért tette ezt a kijelentését, mert nem érezte azt hogy te igazan vagysz egy babara.

ebben a korban sokan szülnek, még talan semmivel sem késtetek el. A sajatotokon dolgozzatok nem azon, hogy örökbefogadjatok, azt is lehet, de azért egy sajat baba nem ugyanaz.

Szerintem a feleséged boldogan fogja vallalni a terhességet.Ja és nem kell azt hinni, hogy az alak csakis a szülés miatt megy tönkre. Vannak ismerõseim,akik nem szültek még, és én mint aki szült 2 gyermeket nem cserélnék velük. Erröl ennyit, a mai fiatal nõk igenis adnak magukra.

2011. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok

Van valami előrelépés? Beszéltetek róla?

2011. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia!Beleakadtam a kérdésedbe... kiváncsi lennék,hogy alakult az életetek?Összejött a gyerek :)) ?
2013. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En is kiváncsi lennék!
2013. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!