Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagy csak pusztán...

Féltékeny vagy csak pusztán élvezetből csinálja?

Figyelt kérdés

Legyetek kedvesek és fejtsétek ki a véleményeteket ezzel kapcsolatban:


1997. november 9. óta van párom. Nem élünk együtt, anélkül is összetartozunk.

Volt egy felesége, aki 15 évesen szült először, majd 1 éven belül megint. A lányok (akiket szeretek és jó volt a kapcsolatom velük, amíg anyuka nem lett féltékeny rám) 14 és 13 évesek.

Tehát 5. éve leszünk együtt. Ők akkor mentek külön mikor a nagyobb 2. osztályba, a kicsi 1. osztályba ment. Most a nagy 8. osztályos, a kicsi 7. osztályos. Tehát lassan annyi éve vagyok vele, mint ő, a feleségével volt. A kapcsolatunk felvállalása nagyon nagyon lassú folyamat volt mindkét részről. Tegnap mérföldkőhöz érkeztünk. Nyilvánosan megjelöltük egymást a facebookon. A család közé tettük egymást, hiszen egy család vagyunk úgy is, hogy nem lakunk együtt. Az előbb felléptem és látom, hogy a volt felesége a saját albumába betette a párom ezeréves fényképét. (egyébként nem ismerősei egymásnak). Úgy érzem, hogy bántotta az, hogy a párom végre felvállalt. Mi ez??? Én a volt férjemmel nagyon jó baráti kapcsolatot ápolok, mégsem tenném be a fényképét az albumomba, úgy pedig pláne nem, hogy ha lenne egy komoly barátnője. Sőt, megkérdezés nélkül sem. Kiugrik a szívem a helyéből, olyan ideges lettem. Nemsoká jön hozzám a párom és szeretném megmutatni neki hogy miket írtok. Köszönöm előre is mindenki válaszát.


2011. okt. 31. 14:31
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

ma 15:24

Neked is igazad van. Nem tudtam hirtelen hogy mit tegyek, ezért írtam ki.

2011. okt. 31. 15:26
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Mint a volt feleseg, miert ne rakhatna ki a volt ferje fenykepeit, ha ilyenekre hajlamos, ilyenekre hasznalja az FB-t. Amugy nemi irigyseg, feltekenyseg van benned is, mert megnezted, felnezed oldalat, es raadasul nagyon beragsz.

Jobb ha varatodnak nem mutatod meg, nem josz ezzel elo. A ferfit nem erdekli, meg mit is tudna csinalni. O csak ket feltekeny, irigy not fog latni.

2011. okt. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Most ki hogy fog kit feljelenteni:) Ez egy anno oldal, nem? Jesszusom, allitolagosan felnott nok vagytok.
2011. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

ma 15:30

Köszönöm a választ. Nem kellett megnéznem az adatlapját, nekem virított ott a sajátomon, mikor beléptem. Irigy és féltékeny pedig nem vagyok, mert részemről nincsen mire. Pusztán csak és kizárólag rosszul esett a lelkemnek. Talán azért, mert ilyet még nem láttam, hogy valaki a volt férje képét 6 év után betegye az albumába, éppen azután, hogy felvállalták a kapcsolatukat.

2011. okt. 31. 15:33
 35/42 A kérdező kommentje:
*hogy felvállalták az újjal a kapcsolatukat.
2011. okt. 31. 15:34
 36/42 anonim ***** válasza:
Hogy viritott ott? Baratoknak vagytok bejelolve? Nem ertem. En mindenesetre nem foglalkoznek vele, csakis a jelennel. Egyebkent, igen, van aki felteszi az osszes ex fenykepeit. Otthon is biztos meg vannak ugyanez a kepek az albumban, nem?
2011. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

Én sem értem, ha nem vagyunk ismerősnek jelölve, akkor miért látom a saját lapomon. XY-t bejelölte az albumában AB.

Én nem tudom, lehet hogy le vagyok maradva ezek szerint, de én biztosan nem tenném be az exem semmi nyilvános albumba, pláne úgy nem, hogy ha komoly kapcsolatban van évek óta.

2011. okt. 31. 15:38
 38/42 anonim ***** válasza:
Azért lehetett ott neked mert a párodat bejelölted ismerősnek és ami vele történik az általában megjeleníti a Face...pl én nem ismerem személyesen párom keresztanyját nincs is felvéve de ha ő megjelöli a páromat egy albumban akkor kiírja nekem is hogy párom meg lett jelölve ennek és ennek az albumába.
2011. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
8%
igen, de ez az értelmetlen nőszemély azt is írta, hogy a párja nem ismerőse az exfeleségnek. Akkor be sem tudná jelölni...
2011. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Akkor valami nem felel meg az igazságnak....
2011. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!