Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jobb? Ha már most rászokt...

Hogy jobb? Ha már most rászoktatom a párom a házimunkára, vagy majd csak akkor mikor nem fogom bírni egyedül?

Figyelt kérdés

Én most csak 4 órát dolgozom, de járok egyetemre is. Csak ketten vagyunk, nem csinálunk nagy rendetlenséget, simán birom egyedül. De nem akarom, hogy hozzászokjon, hogy nem kell segítsen, mert később, ha többet fogok dolgozni, vagy lesz gyerek is, akkor nem fogom bírni egyedül. De addig? Csináljak megmindent egyedül, vagy most is kérjem meg dolgokra?( pl mossa el maga után a kávés, teás bögrét, tányérját, tegye el a ruháit- én is meg tudom csinálni, de nem akarom "elkényeztetni")

Nálatok hogy van? Hogy a jobb?


2011. nov. 1. 10:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Együtt maradtatok?
2021. dec. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Mi együtt vagyunk, ugyanúgy megcsinál bármilyen házimunkát, sehol nem kényeztettem el.

Kel a gyerekhez, mosogat, elpakol, reggelit csinál (főzni még mindig nem tud, de reggelizteti a gyereket ha ő kel vele reggel).


Amikorba kérdésre válaszoltam, 7 hónapja voltunk kb együtt, most 10,5-11 éve leszünk 🙂

2021. dec. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!