Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek a pénztelensé...

Hogyan viselitek a pénztelenséget? Hogyan lehet túlélni úgy hogy közben élünk is?

Figyelt kérdés
Albérletbe vagyunk,férjemmel és kisfiammal.A lakás havi 90ezret visz el,az autótörlesztő 60ezret és még akkor nem is ettünk és nem ruházkodtunk,pelenka stb.Én GYes-en vagyok.Van ennél rosszabb????
2011. nov. 2. 12:44
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Tényleg nem szeretnék kötekedni de volt olyan hogy épp eladtam valamit a teszvesz-en(amihez kell az internet)és abból tudtam valami más szuper dolgot venni a kisfiamnak:)kell az internet sajnos:(
2011. nov. 2. 13:59
 22/38 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező a te esetedben szerintem még nélkülözhető az internet, vezetékes telefon, és az autó is... tudom hogy nehéz lemondani azokról a dolgokról amik ma már szinte alapnak számítanak, de ez van. Eladni tudsz net nélkül is; néha átmész barátnőhöz megnézni hogy jött-e licit vagy ilyesmi. Vagy egy kávézóban, ha nagyon muszály.
2011. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
59%

Én például úgy viselNÉM el, hogy albérletbe nem szülök gyereket!


ui.: 20 éves vagyok, és nagyon szegény családban élek én is, de addig nem szülök, amíg nem lesz egy olyan hely, amit OTTHONnak hívhatok!

2011. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Milyen kocsitok van, hogy 60 000 Ft a törlesztő?
2011. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
40%

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.


taps taps taps

2011. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

20 évesen én is így gondolkodtam!aranyos és kedves gondolat de sajnos majdnem lehetetlen kivitelezni:)


lízingautó:(biztosítással ennyi.

2011. nov. 2. 14:29
 27/38 anonim ***** válasza:
Költözzetek abba városba, ahol a férjed dolgozik. Máris megspóroltok egy csomó pénzt, máris nem kéne az autó a mindennapi bejáráshoz, legalább a benzint megspórolod.
2011. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Nem tudja letenni az autót, mert hiteles és nem éri meg, többet bukik vele.
2011. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy mindenkinek ilyen a hozzáállása. Most ezt kapom, hogy 20 évesen én is gy gondoltam... meg ilyenek.

De miért olyan lehetetlen elhinni, hogy valaki tényleg azt is fogja csinálni, amit elgondol.

12-13 évesen mindig mondtam, hogy sosem fogok majd cigizni. Erre anyuék, meg a nagyszüleim is (akik mind cigiznek) azt mondták rá, hogy ennyi idősen én is ezt mondtam. És hiába próbáltam elmagyarázni nekik, hogy de én nem csak így gondolom, hanem ezt is fogom tenni ... csak mosolyogtak. Mai napig nem gyújtottam még rá!


Tudom, ennek a kettőnek nem sok köze van egymáshoz, de azt akarom vele kifejezni, hogy fiatalon az embernek vannak álmai... és nem szabad futni hagyni őket. Akár kicsi, akár nagy álmok!

2011. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Persze,nagyon szép gondolat de nem miattad nem fog sikerülni,hanem amiatt ami ebben az országban és a világban folyik.Nem jutsz egyről a kettőre ha nem örökölsz egy lakást vagy segítenek a szülők...sajnos ez van:(Mindketten dolgozunk a férjemmel(én csak dolgoztam mert most GYES)és mégsem jutunk előre.Iskolákat is kijártuk,szakmánk is van és nem is vagyunk fiatalok,tehát Xéve csináljuk....és ez van
2011. nov. 2. 14:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!