Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznétek, ha a 19 éves...

Mit éreznétek, ha a 19 éves fiatoktól nem kapnátok még egy szál virágot se anyák napjára?

Figyelt kérdés
A lányom megemlékezett az anyáknapjáról, de a fiam nem .Nagyon rosszulesett...Hozzáteszem nem vagyunk rosszban.Járt már így valaki? Ti szóvátennétek, vagy mit csinálnátok? Tudom, hogy nem lehet elvárni ,vagy "kikövetelni". Kérlek, az olyan válaszoktól kíméljetek meg, hogy "biztos meg se érdemled"...stb
2009. máj. 6. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
A 19 éves fiatalok meg szétszórtak. Én nekem is kiment a fejemből, vasárnap jutott eszembe úgyhogy gyorsan szaladtam csokiért. Ne vedd sértésnek, főleg ha jó a viszonyotok! Lehet kiment a fejéből.
2009. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Nem lehet, hogy csak simán elfelejtette? Mert én amikor kérdeztem bátyámtól(21éves), hogy mit vegyünk anyának, nem is tudta, hogy anyák napja lesz azt hitte május végén lesz. Ezek a fiúk már csak ilyenek! :)

2009. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
97%

szerintem csak a "férfi feledékenység". ne aggódj, csak épp máshol járt az esze :)

én azért megemlíteném neki, hogy nem felejtett-e el valamit, de inkább csak akkor, ha neked már nem fáj.

2009. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

nekem is rosszul esett, hogy nem lettem felköszöntve, a fiam 3 a lányom 4 éves, és eddig a férjem mindig felköszöntött.

Most olyan nagy nálunk a zűrzavar, rokonok jönnek-mennek, sok gond, stb, biztos a páromnak is kiment a fejéből.

El kell felejteni.


Anyám pl úgy kezdte, hogy mit hoztál? :)

persze viccesen, mert nagyon édesszájú, és már nem győzte kivárni.

2009. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Hát, bátyám épp nem 19 éves, hanem lassan 24, de ő se adott semmit édesanyánknak Anyák Napján. Tőlem kapott egy cserepes virágot, és nagyon örült neki, este meg (vagy az másnap volt már?) a konyhában szóvá is tette bátyámnak: "Szeretnél valamit? (nem letorkolóan, csak érdeklődött, mikor bejött a konyhába) Tőled még annyit se hallottam, hogy -boldogat-"

Bátyám erre: persze, mert reggel elfelejtettem, délután meg már ciki lett volna.

Erre én: Én is délután adtam át a virágot, még éjfélkor se lenne ciki Anyát fölköszönteni...


Na ebből csak azt akarom kihozni, hogy nem biztos ám, hogy nem szeret. Lehet, hogy csak simán elfelejtette (szomorú, ha így van, de megeshet), vagy már későn jutott eszébe, és akkor már cikinek tartotta volna. (Ilyen velem születésnapokkor szokott lenni, este 6-kor kapok észbe, hogy valakit föl szerettem volna köszönteni, akkor meg már nem töröm magam...)

Ne keseredj el!

Ha meg nem vagytok rosszban, akkor biztos lehetsz, hogy szeret téged. :) Ne aggódj :) (22/L)

2009. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem hiszem ,hogy elfejtette.:(( /Az férjem se mutat neki jó példát,mert ő se ment felköszönteni az anyját. Általában mindig én vettem meg helyette a virágot, ő meg csak felvitte.../Legalább figyelmeztethette volna,vagy utalt volna neki rá,ha már a fiamnak esze ágában se volt...Sajnos úgy érzem, semmibe vesz, nem hálás ,nem becsül meg.Nagyon elkeseredtem, hogy valamit elrontottunk a nevelésében...
2009. máj. 6. 15:11
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
sajnos én s em köszöntöttem fel anyumat,mert elfelejtettem,most irtam neki egy bocsikérö uzit.
2009. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem mindenkié hasznos volt!Idősebb korosztályúaknak mi a véleménye?
2009. máj. 6. 15:15
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én az ellenkező cipőben járok.

Mindig igyekszem felköszönteni Anyát, de ha a születésnapomra kerül a sor, szemmel láthatóan sajnálja tőlem az ajándékot.

De nem csak ekkor, karácsonykor is.

Igyekszem beletörődni, hogy engem nem szeret az Anyám.

2009. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Elhiszem , hogy rosszul esik, de a fiúgyerek, és még igen , a férjed is a Te példádod keresztül tanulhat! :) A férjem egy kedves , rendes, előzékeny, udvarias férfiember ; de most majdnem "elfelejtette" az anyáknapját. Röviden emlékeztettem és már mentünk is a virágboltba. Még él a nagymamája. Kérdeztem , hogy ő nem anya? Rögtön kapcsolt, neki is vett virágot. Ilyen egyszerű.Te tapasztaltabb vagy jóval nálam , de bizonyára tudod azt is, hogy a férfiaknak néha "súgni" kell. Szerintem a fiad egyszerűen elfelejtette a dolgot. Jövőre előtte nyugodtan utalgass rá.Szerintem érteni fogja...

2009. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!