Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum benyitott a fürdőszobába...

Anyum benyitott a fürdőszobába, amikor épp valami olyat csináltam, amit nem kellett volna. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Éppen... maszturbáltam. Aztán benyitott, kiment, és azóta nem szólt semmit, de tudom, hogy nem fogja ennyiben hagyni. Mit mondjak neki? Ti szülőként mit tennétek?
2011. nov. 2. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Semmit se fog mondani nyugi :)
2011. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én tuti kiakadnék, ha vki rám nyitna a fürdőben. Az egyik legintimebb helyiségről van szó és szerintem családtagok se járkáljanak ki be, ha épp van benn vki. Mondd meg édesanyádnak, hogy egyrészt lehet kopogni, másrészt fürdőbe ne menjen be, te sem látogatod meg, miközben zuhanyzik. Ha meg felhozza a témát nyugodtan megmondhatod, hogy természetes dolgot csináltál, amúgy meg nem vele fogod kitárgyalni a dolgot.
2011. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki is kínos, így kétlem hogy előhozakodna vele :-)
2011. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem kb 12 éves koromtól kopogtak és bekiabáltak, hogy bejöhetnek-e. Amíg nem kaptak választ, addig ácsorogtak az ajtó előtt.
2011. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De jó nektek, nálunk akkor is berontanak kezet mosni v üríteni ha fürdök.
2011. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!