Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire kínos...

Szerintetek mennyire kínos vagy elítélendő ha egy 6 éve elvált apa a 15 éves lányával a havonta kevés találkozáskor eleget téve lánya kérésének egy franciaágyban, természetesen két takaró alatt együtt alszik vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 21:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az apa én vagyok és kritikával illetett egy barátom a fenti dolog miatt.Én nem éreztem és nem érzek benne semmi kivetnivalót, de szerettem volna tudni tőlem független emberek véleményét.
2011. nov. 3. 22:31
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

22.21

aki ebbe kivetni valót talál azt nyugodtam el lehet küldeni a francba, nekem is elváltak a szüleim és megesik h ágyhiány miatt szülő mellett alszom. nem érzem h bűn lenne

2011. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
A barátodnak van lánya? Nekem kicsit se volt furcsa a kérdés, lévén, hogy nekem van apukám, és mikor pici voltam bizony megfürdetett, aludtunk együtt, meg hasonlók. Szerintem ebben nincs semmi perverzió vagy kivetnivaló, még most is van, hogy elalszom apám mellett a francia ágyon, ha filmezünk. Mikor pici voltam, 3-an is elfértünk, igaz ritkán aludtam szüleimmel (általában akkor, amikor rosszat álmodtam), de sose jutott eszembe, hogy apukám úgy nézzen rám, mint egy nőre. Hisz én a lánya vagyok. (első voltam)
2011. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Még annyit, hogy a lányok sokszor apásak. (Én is az vagyok.)
2011. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Sztem semmi baj nincs vele, amíg bizonyos határokon belül történik a dolog... de nálatok nem az a helyzet, ahogy látom, csak egy ágyban alszotok. Most ezek szt a szegény családok nagy része is abnormális, ha csak egy ágyon tudnak aludni... -.-...
2011. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Amikor még ott töltöttem a hétvégéket apukámnál, én is egy franciaágyban aludtam vele, ugyanis nem volt máshol hely. Volt hogy még a húgom is ott aludt. Külön takaróval természetesen. Semmi gond nem volt belőle, semmiféle perverz gondolata nem volt egyikünknek sem, még mielőtt elváltak is aludtam apukámmal, amikor berúgott és kérte, hogy maradjak ott, míg elalszik, mert nem szeret egyedül aludni (anyukám ilyenkor a másik szobában aludt).
2011. nov. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Semmi gond nincs vele.

Úgyis nemsoká eljön az idő, amikor majd a lányod nem fogja igényelni, mert ő már "felnő" - és ez így van rendjén :)


20/L

2011. nov. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%
Ha egyedül élsz, az alkalmankénti együtt alvás nem baj, de ha van párkapcsolatod, és együtt éltek a hölggyel, akkor ez így nem jó. A gyereknek a családon belül megvan a saját helye, és a hölgynek is.
2011. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Hát én 23 éves nő vagyok, de ha úgy adódna, hogy apukámnál aludjak (szoktam nála lenni, de igazán csak otthon szeretek aludni), semmi kifogásom nem lenne, hogy egy ágyban aludjunk, főleg francia ágyban. Persze külön ágyneműkkel.Ő az apám, az egyik legközelebbi hozzátartozóm. Hozzám tartozik, belőle vagyok. Nem igazán értem az ilyen jellegű kérdéseket... :S

23N az apukám 43 éves, ha ez számít valamit.

2011. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
A 40 éves férjem néhány hete aludt el a lányával a tévé előtt, úgy, hogy a lánya átölelte és a mellkasán volt a feje. A férjemnek annyiból nem tetszett, hogy mire felébredtek, elég szép nyáltócsa maradt a mellkasán :)
2011. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!