Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire kínos...

Szerintetek mennyire kínos vagy elítélendő ha egy 6 éve elvált apa a 15 éves lányával a havonta kevés találkozáskor eleget téve lánya kérésének egy franciaágyban, természetesen két takaró alatt együtt alszik vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 21:45
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem kínos. Havonta, 2 havonta, vagy ritkábban szoktam haza menni édesapámhoz. Általában külön alszunk, mert nála is van szobám (elváltak a szüleim), de van amikor fogom a takaróm és átcuccolok apu mellé, mert ő akkor is az én apukám akárhány évesek vagyunk. Amikor meg anyáéknál vagyok és mondjuk a férje elmegy horgászni a haverjaikkal, anyu meg otthon marad, mert megyek, akkor mindig együtt alszunk. Persze nem minden haza látogatásnál alszunk együtt, de néha igen.

21/L

2011. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!