Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a párotok...

Ti mit tennétek, ha a párotok hajdani exe (tényleg régi) olyan képet tenne fel facebookra, amin csak a lány van rajta, de bejelöli az exét is (aki jelenleg az én kedvesem)? 24/N (párom lassan 30)

Figyelt kérdés
Párom nem használja a facebookját, így nem tud róla, de szerintem nem is érdekelné. Írjátok meg azt is, hogy hány évesek vagytok, köszi!
2011. nov. 4. 09:30
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Parod nem Facebook-ozik, mi gond? Ne feltekenykedj. Ha reagalsz, csaj meg jobban betesz, hogy felhuzzon.
2011. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
9%
Elég nagy debil vagy így 24 évesen is, hallod-e...
2011. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%
Minek kell a semmiből problémát gyártani?
2011. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Reagálni semmiképp nem akartam rá, se páromnak, se a lánynak. Csak rosszul esett így reggel, mert biztos vagyok benne, hogy engem akar bosszantani (nem ez az első húzása). Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. nov. 4. 09:49
 15/35 anonim ***** válasza:
6 ev alatt meg mindig nem tudtal tullepni azon, hogy parodnak van egy exje, lehet hogy tobb is, es multja is van? Nincs semmi onbizalmad, nem bizol meg benne, nem erzed hogy a kapcsolat szors, tartos lenne?
2011. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Engem az zavar, hogy 6 év alatt az ex nem tudott túllépni azon, hogy mióta megcsalta a páromat, egyedül van. Mi 5 éve vagyunk együtt, az önbizalmam, köszöni szépen, jól van, de előfordul, hogy rosszul esnek dolgok. Párom üzenőfala az ő képeivel van tele évekre visszamenőleg, amiket ő töltött fel. Viszont párom annyira nem használja a facebookot, hogy engem se igazolt vissza. Nem is említettem neki, hogy bejelöltem, vagy hogy hogy néz ki a profilja, viszont 1-2 közös ismerősünk már írt rá, hogy mégis "mi folyik itt?!" Én nem töltöttem fel páromról képeket, mert nem látom értelmét (lehet, hogy csak azt szeretne, mert rég nem találkoztak és a lány külföldön él).
2011. nov. 4. 10:05
 17/35 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartom a lányt konkurenciának, mert bár párom jóban van vele, tudom, hogy még akkor se jönne össze vele, ha én nem lennék.
2011. nov. 4. 10:08
 18/35 anonim ***** válasza:
És miért vagy benne biztos hogy nem a párod csinálta a képet,vagy nem együtt voltak ott,vagy hogy egyáltalán semmi köze már a párodhoz. Azért az több mint gyanus hogy 6 év után még ilyenekkkel foglalkozik....biztos hogy semmi nincs ez mögött?
2011. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Erre az az egy orvosság van ,hogy a párod is és te is törlitek magatokat arról a Sz@rról. Ha olyan szoros és jó a kapcsolatotok, biztos meg tudod vele beszélni, hogy neked ez rosszul esik és az ismerősök rajtatok csámcsognak. A FB-nak semmi értelme, azon kívül, hogy csak kellemetlenséget okoz az embernek.
2011. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Miert kell az ismerosok szerint elni egy eletet?
2011. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!