Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a párotok...

Ti mit tennétek, ha a párotok hajdani exe (tényleg régi) olyan képet tenne fel facebookra, amin csak a lány van rajta, de bejelöli az exét is (aki jelenleg az én kedvesem)? 24/N (párom lassan 30)

Figyelt kérdés
Párom nem használja a facebookját, így nem tud róla, de szerintem nem is érdekelné. Írjátok meg azt is, hogy hány évesek vagytok, köszi!
2011. nov. 4. 09:30
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy mostani, hogy nem rég volt itthon, akkor találkoztunk vele, új a frizurája (más szín, teljesen más fazon), pont mint a képen (1 hete töltötte fel.) Én arra használom a FB-ot, hogy fenntartsam a külföldi kapcsolataimat, és párom is pont ezért nem fogja törölni a profilját (ott mindenki fent van egy helyen, msnezni, skype-ozni ritkán szoktunk, és én se vagyok FB függő, többnyire e-mailezek a kintiekkel). Nem is akarok tőle ilyet kérni, csak kíváncsi voltam, hogy más hogy reagálna egy ilyen helyzetben. Barátnőm pl. teljesen kiakadt rajta, ő kicsit más vérmérsékletű, mint én (egyébként ő vette észre és ő szólt nekem).
2011. nov. 4. 10:22
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Csak nem birsz magaddal, minden kis reszletekre emlekszel, felhozod biznygatasnak.

Amugy, ilyen baratno mind Neked van, csak elkeseriti az eletet. Miert nem foglalkozik az O dolgaval. En megkerdeznem, figyelembe sem vennem, mit kuruttyol.

2011. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Egy kedves válaszadónak írtam, nem neked. A nők megnézik egymást, és észre szokták venni, ha valakinek eddig hosszú, barna haja volt, de most rövid szőke. Tudom, hogy ez egy férfinek nem feltétlenül tűnik fel. Neked is lehetne jobb dolgod, mint itt Csernust játszani.
2011. nov. 4. 10:30
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem akarsz Csernusokat, akkor ne kerdezz. Csernus doki sem tudja megoldani problemajat, masnak, nagy penzert ossza a filozofiat, amit nem O talalt ki, hanem tobb szaz evvel mar masok is tudtak. Neked sem artana egy kicsit flnoni, fejledni. Reszemrol tema lezarva, szenvedj tovabb a kis barlangodba.
2011. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Édes, hogy azt hiszed, mély lelki nyomorom van azért, mert nem tetszik a válaszod. Komolytalan vagy. Ha neked ez örömet okoz, engem nem zavar. További szép napot és még egyszer köszönöm a válaszokat!
2011. nov. 4. 11:01
 26/35 anonim ***** válasza:
Engem ez kifejezetten zavarna, de az enyém nincs ilyen oldalakon :) Én téged értelek, az exet viszont nem... Valószínűleg iszonyat féltékeny lehet rád, és ezzel akar bosszantani, kívülállóknak úgy tűnhet, ha megnézik a párod profilját, mintha még mindig az ex-el lenne együtt... Ha nem akarsz erről a pároddal beszélni (pedig kellene, mégiscsak kettőtökről van szó), annyit tehetsz, hogy minden egyes fényképeden, amit felraktál, jelöld be a párodat. Tégy fel közös képeket garmadával, azokon is jelöld be. Akkor már csak veled lesz tele az üzenőfala.
2011. nov. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
34/N ez lemaradt :)
2011. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kedves utolsó, de nem akarok vele háborúzni, nem látom értelmét. Gyerekesnek találom azt, amit csinál, pedig ő is lassan 30 éves.
2011. nov. 4. 11:36
 29/35 anonim ***** válasza:
Lehet a párod fotózta azt a képet,kvázi ott volt ezért jelölte be." És közben volt egy entyempentyem... "semmi jelentősége..."
2011. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha nem használja a párod a facebook-ját akkor nem mind1? Istenem hogy egyesek mennyire ráérnek holott másokat meg agyonver vagy megcsalja a párjuk....
2011. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!