Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a párotok...

Ti mit tennétek, ha a párotok hajdani exe (tényleg régi) olyan képet tenne fel facebookra, amin csak a lány van rajta, de bejelöli az exét is (aki jelenleg az én kedvesem)? 24/N (párom lassan 30)

Figyelt kérdés
Párom nem használja a facebookját, így nem tud róla, de szerintem nem is érdekelné. Írjátok meg azt is, hogy hány évesek vagytok, köszi!
2011. nov. 4. 09:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
felőlem nyugodtan. 26/nő
2011. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Van olyan funkció,hogy bejelölés eltávolítása.Nem?:d


Amúgy én bejelölném ismerősnek a csajt és bejelölném magamat is a párom mellé a képen :D LOL

2011. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
13.29: 24N
2011. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy? Ne foglalkozz vele!
2011. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Bakter, a sztori egyetlen pillantásnál nem érdemelt volna többet, itt meg 4 oldalnyi válasz van. :)

Viszont 2 dolgot nem értem, de lehet, hogy én értettem félre:

1. Akkor most egy épületet jelölt be valaki, és te erre vagy féltékeny?! Mert ez egy agyrém...

2. Miért nézegeted, mi van a párod üzenőfalán, ha nem azért, hogy nyomozz utána? (Még akkor is, ha nyilvános infó.) Nekem ilyen még soha nem jutott eszembe...


Viszont: ha igazad van abban, hogy az ex téged akart ezzel bosszantani, akkor akár gratulálhatnál is neki, mert a terve 100%-ban bejött.

Tehát a helyes reakció erre az, hogy konkrétan lesz*rod. Vagy még azt sem.

Akkor lenne okod aggódni, ha a párod tenne fel MOST olyan képeket, amin ők vannak kettesben. Egyébként fogadd meg a tanácsom, és ne foglalkozz vele.


És mondok még egy nagyon fontos dolgot: számomra nem az a hűség, amikor se közel, se távol nincs a párom közelében nő. Az nem kihívás, így könnyű hűnek maradni. A hűség az, amikor van kísértés, de az illető pasi téged választ, veled van.

2011. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!