Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetõségem lesz New...

Lehetõségem lesz New Yorkba költözni a bátyámhoz a nyáron. Menjek, ne menjek? Félek.15/L

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mert nem tudom, ott milyenek az emberek. Én nagyon szeretnék menni, de akkor itt kell hagynom a szüleimet. És hogy fogok ott iskolába járni? Hogyan készüljek fel? 15/L
2011. nov. 4. 16:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mennyi időre költöznél oda?
2011. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
A szüleim beleegeztek, ami nekem nagyon furcsa. Én is hallottam olyanokat, hogy ott alig kell tanulni, szóval igaz? Még az az egy érdekel, hogy ott is akkor 10.-es leszek, mint itt?
2011. nov. 4. 17:09
 13/21 anonim ***** válasza:

Tényleg alig kell tanulni és vicc az érettségijük. Viszont (ahogy már írtam) ha vissza akarsz ide jönni és itt élni, dolgozni, mindenképpen kell szerezned egy magyar érettségit, Mo nem fogadja el az amerikai érettségit.

Barátnőm kint élt, ott érettségizett, hazajött és újra iskolapadba kellett ülnie, hogy meglegyen a magyar.

2011. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Addig maradhatnék, ameddig akarok, lesz szállásom, a bátyjámnál laknék.
2011. nov. 4. 17:11
 15/21 bánomisén ***** válasza:

Ha a szüleid engednek, akkor menj, nem örökre mész. Az iskolával nem lesz semmi baj, a matekot ott sem fogod nehezebben megérteni, mint Magyarországon.


Az emberek ott ugyanolyanok, mint bárhol a világon, van két kezük, két lábuk, egy fejük és néznek a szemükkel. Nem kannibálok laknak ott sem.


Iskolába gyalog fogsz járni vagy metróval, vagy visznek autóval, esetleg iskolabusszal. Ahogy tetszik és amilyen lehetőség van azon a környéken, ahol lakni fogsz.


Ne parázz, ülj föl a repülőre és érezd jól magad New York-ban, gyönyörű város! :-)

2011. nov. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
INDULJ. Sokkal jobb életed lesz ott.
2011. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom konyebb a suli,mint Magyarorszagon.Megkerdezhetem,hogy ha odakoltozol ,akkor a papirokat,hogy intezitek? A batyad allampolgar?
2011. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne, hogy honnan lesznek papirjaid :)
2011. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Animegirl válasza:
Én biztos mennék.
2011. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha nekem lenne ilyen lehetőségem,és a szüleim bele is egyeznének,úgy itthagynám Magyarországot,vissza se néznék.:D Én most szeptemberben fogom kezdeni a középsulit,hát 110%,hogy Magyarországon.:D Viszont ha kimentél,akkor 5 éve,tehát le is érettségiztél,még ha kihagytál 1 évet,vagy pluszban kellett a nyelv miatt,már akkor is letetted.:D Megkérdezhetem,mi történt?
2016. jún. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!