Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjem állandó...

Mit csináljak a férjem állandóan pukizik? (Ez nem kamu kérdés! )

Figyelt kérdés

Bocs,hogy ide rakom a kérdést,de már tényleg elviselhetetlenül sokat pukizik.

Minden öt percbe és naponta több 100-at is. Ami baj ,hogy jelenleg mind ketten itthon vagyunk és egy szobába. Van valami gyógyszer erre?

Komolyan mondom ez miatt fogom elhagyni,mert a szoba vagy büdös vagy hideg a sok szellőztetéstől.

Lehetőleg normális válaszokat írjatok és kíméljetek az ostoba viccektől ,mert nekem nem az,,nagyon is rossz.


2011. nov. 4. 21:38
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
90%
A magok lehetnek hibásak, a hüvelyesek termelik a pukit de komolyan!! Próbáljátok ki, hogy egy kis ideig elhagyja őket, hátha lesz változás!
2011. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Persze, hogy szóltam.

Ha a WC-re menne ha pukizik ki se jönne onnan.

Sokszor ki megy,ha már látja,hogy dühös vagyok rá.

Sok dokinál voltunk semmi baja.

Nem eszik fűszereset,mert a gyomra időnkén ég.

Leget azt mondani vega,,

2011. nov. 4. 22:03
 23/50 anonim ***** válasza:
Ha paleolit módon étkezne, sokkal kevesebbet finogna.
2011. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
kb- 3 éve vega amikor evett húst akkor kevesebbet pukizott,de többet mint az átlag.
2011. nov. 4. 22:15
 25/50 anonim ***** válasza:
8%

Hát bocs, de a fingás miatt válnál?

Akármennyire is próbálom komolyra fogni a válaszom elkap a röhögés :DDD

2011. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem akarok válni!Csak írtam,mert ideges lettem,de utána több helyen írtam ,hogy nem hagyom el ez miatt!!

2011. nov. 4. 22:36
 27/50 anonim ***** válasza:
Akkor fogadd el hogy ilyen, ha az orvosok sem tudnak mit tenni akkor ez van.
2011. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg a puki attól van, hogy nem jó módon eszik, túl sok levegő jut a szervezetébe, amikor eszik. Elvileg az az Espumisannak segítenie kéne.

De amúgy legalább visszafogni se próbálja, vagy valami? Őt nem zavarja, hogy előtted ilyen? Szerintem az ilyen bármilyen kapcsolatban sok. Kellenek határok a kapcsolatokban is. Előbb futnék minden percben WC-re, mint ez. Bocs.:/:S

2011. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom állandóan böfög. Hangosan, hosszan, torokból. Hogy a családja hogyan bírja elviselni azt nem tudom. Hogy direkte csinálja, azt sem tudom. Én egy önző buta állatnak tartom őt. Sztem kellő utánajárással, étrenddel mindez orvosolható. Ennél komolyabb betegségeket meggyógyítanak. Ha akarja is a beteg. Ha meg élvezi....
2011. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyébe kipróbálnék egy 10 napos diétát,Vagy egy 15 napost(pl bécsi diéta,amerikai diéta).Biztos kellene neki egy kis étrendváltozás,csak be is kéne tartani rendesen...
2011. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!