Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjem állandó...

Mit csináljak a férjem állandóan pukizik? (Ez nem kamu kérdés! )

Figyelt kérdés

Bocs,hogy ide rakom a kérdést,de már tényleg elviselhetetlenül sokat pukizik.

Minden öt percbe és naponta több 100-at is. Ami baj ,hogy jelenleg mind ketten itthon vagyunk és egy szobába. Van valami gyógyszer erre?

Komolyan mondom ez miatt fogom elhagyni,mert a szoba vagy büdös vagy hideg a sok szellőztetéstől.

Lehetőleg normális válaszokat írjatok és kíméljetek az ostoba viccektől ,mert nekem nem az,,nagyon is rossz.


2011. nov. 4. 21:38
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
60%
Hát elég szánalmas hogy őt nem bántja hogy te kikészülsz tőle!Én biztos szégyellném magam ha barátnőmmel igy viselkednék!Biztos nem finganék az orra allá még ha beteg is lennék!
2011. nov. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha tudnám hogy a feleségem ezért elhagyna akkor én adnám be a válópert... emberek! nők!! hogy lehettek ekkora suttyók akik ilyenért elhagynák a férjüket vagy kiakadnak? hát komolyan a pukizás egy emberi természetes dolog, azért van a segged hogy itt távozzon minden amire nincs szükséged beleértve a gázokat is. Normális vagy? a szádat minek jártatod? alap funkciója az evés? azt nem akarod megváltoztatni? istenem hogy ilyen emberek élnek. Több gázt termel szerencsétlen, nem elég baj neki te még kidobnád emiatt, hát szánlak pedig én is nő vagyok.
2011. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Igen voltunk olyan bél vizsgálaton is és néhány úgynevezett polipot le is szedtek,de a pukizás nem attól van.
2011. nov. 4. 21:51
 14/50 anonim ***** válasza:
2011. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

Nem hagyom el ezért ,csak a gondolat volt a fejembe.

Nagyon szeretem amúgy.

Nem minden nap van nála ez de többször mint a normálisnál. Nem eszik húst,,viszont sok magot ,,lehet attól?

2011. nov. 4. 21:54
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magokat?
2011. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
ami a müzlibe van, napraforgó tök mag,zab tudom is én,,mik vannak benne.
2011. nov. 4. 21:57
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is valamilyen emésztési problémája van,ha ezek a vizsgálatok nem találtak(még) ilyesmit. Lehet,hogy lisztérzékeny.Vagy tejérzékeny.Ezek ilyesmi tünetekkel (is)járnak,és bármelyik életkorban kialakulhatnak.Gasztroenterológushoz és/vagy immunológushoz tartozik a dolog.De eleve kímélő étrendet ki kellene próbálnia,mert a nehezen emészthető túl fűszeres ételek sem használnak az emésztési problémáknak.
2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Gondolom, akkor már vele is beszéltél erről. Esetleg kimehetne a wc-re, ha rátörnek a szelek...
2011. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

A magoktól igencsak lehetséges, föként ha nem rágja meg nagyon alaposan.

Mindenképpen szólj neki, hogy ez téged zavar. és figyeljen kicsit oda magára.

2011. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!