Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megrendült bizalom visszatér...

A megrendült bizalom visszatérhet valaha?

Figyelt kérdés
A férjemben rendült meg a bizalmam és most nem tudom, hogyan tovább.
2011. nov. 5. 11:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Beszélgetés természetesen megvolt és azt is tudom, hogy mindenhez két ember kell... az az én is részese vagyok annak, hogy ez megtörtént.

De ettől még menthető fel az alól, amit tett... hogy vele maradok e? Ahogy az utolsó írta. Per pillanat az érdekem ezt kívánja. Vagy csak szimplán gyáva vagyok újra kezdeni. Ez már nem lesz jó, se így, se úgy.


Köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 5. 17:26
 12/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt nagyobb változásra szánnád el magad, gondolj arra, hogy a megcsalás az, amit szinte kivétel nélkül az összes férfi elkövet egy kapcsolat során valamilyen szinten.Tisztelet a ritka kivételnek, mert ilyen is előfordul.De legtöbbjüknek ez a hibája és talán még ez a legkisebb hiba, ha azt nézzük, hány olyan van, aki például veri a feleségét, vagy alkoholista, vagy elveri az összes pénzt a háztól.Szóval, tudom, nem nagy vigasz, de lehetne rosszabb is.Ha új párt keresel, egy idő múlva szerintem azt is rajta fogod valami hasonlón kapni.Ha viszont más problémák is lesznek vele és nélküle is boldogulsz, akkor dobd ki.
2011. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az utolsó válaszolónak (19.35). Mielőtt borítanál, gondolj bele abba, hogy hány házasság látszik kívülről tökéletesnek, de csak azért, mert nem látsz bele a mélybe. A legtöbb férfi megteszi ezeket a dolgokat, amit Te leírtál, sőt ennél sokkal többet is (persze a nők sem szentek). Ritka, mint a fehér holló, hogy egy férfi egész kapcsolata alatt hűséges a párjához, csak nagyon sokan nem veszik észre, vagy nem akarják észrevenni a félrelépést.

Ha felrúgod a régit, az új kapcsolat egy idő után ugyanide eljuthat, sőt még rosszabb is lehet. Szóval azért gondold meg.

Megalázni azért ne hagyd magad, a szakításon kívül számtalan egyéb módja van annak, hogy megtartsd a büszkeséged.

2011. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom... és most az elmúlt 2 napban sokat is beszélgettünk. Ez az eset rádöbbentett egy pár dologra nem csak engem, hanem őt is.

A másik meg tudom, hogy másik pasival sem lenne jobb. Eddig 4 komolyabb kapcsolatom volt és ebből 2 megcsalással végződött. A szex amúgy mindenhol rendben volt, sőt az egyiknél átlagon felüli... ott aztán tényleg bele adtam apait anyait, mert akartam is, mégsem volt elég jó... vagy nem tom. Mindegy.

A lényeg, hogy tudom én is, hogy a pasik nem szentek és egy új kapcsolat sem lenne jobb akármit is csinálnék. A mostanit legalább már ismerem, elméletileg még nem csalt meg és amúgy meg szeretem. Nem szívesen válnék meg tőle. :)

Úgyhogy kap még egy esélyt a kapcsolatunk. Aztán, hogy ez jó döntés e, majd a idő megválaszolja. Több esély mindenesetre nem lesz.

2011. nov. 6. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!