Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem akar sokat vagy ez...

A férjem akar sokat vagy ez tényleg természetes?

Figyelt kérdés

Lányok! Ti mennyire tartjátok fenn az erotikát a hétköznapokban? Flangáltok szexi fehérneműben, vagy csak egy szál semmiben szoktatok házimunkát végezni? Küldözgettek magatokról fényképeket néha-néha, meglepetésszerüen a férjeteknek? Vagy dobtok neki izgató smseseket?


Ez mennyire elterjedt? Tényleg sok nő csinálja ezt és csak én vagyok maradi, hogy úgy gondolom, oké, hogy néha-néha megtörténik és néhány nő csinálja ezt, de azért ez nem az átlag?


2011. nov. 6. 10:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha itthon vagyok, akkor elég gyakran bevetem magam szexuálisan. Mondjuk a szexis fehérnemű pont nincs a listán, mert páromat abszolút nem érdekli, mi van rajtam, csak az, hogy gyorsan lekerüljön rólam :) De gyakran kezdeményezek szexet, ölelgetem, kifejezem, hogy mennyire odavagyok érte stb. Persze ez kölcsönös. Fényképet nem küldenék sosem, mert ki tudja, mikor kerülne kellemetlen helyzetbe miatta. Itthon persze már készítettünk videót, meg rengeteg képet is, de az más.

23/N

2011. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ja igen, azt én sem értem, miért nem kezdeményez párom többet. Mert oké, velem mázlija van, tényleg napi 24 órában kész vagyok a szexre, de nem hiszem, hogy ez gyakori lenne, és neki akkor sem jutott eszébe többet kezdeményezni, mikor még nem tudhatta, hogy ilyen vagyok.


23/N

2011. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy 9 éves kapcsolatnak azért nem ennyire a szexen kell alapulni. Ha kíván, csábítson el, ez így szokás, ennyit csak megér neki.Nem a nőnek kell a férfit elcsábítani, hogy hajlandó legyen meg...ni, furcsa egy modern kötelezettség ez, nyilván férfiaktól származik... Antiemancipáció, csak észre sem veszik legtöbben. Én abban hiszek, hogy főleg a férfi kezdeményezzen, és mutassa ki, mennyire kívánja a nőt, ne a nőnek kelljen mindenféle trükkökkel rávenni a férjét, hogy lefeküdjön vele, abszurd.
2011. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Itthon szinte mindig meztelenül vagyok,panel,télen-nyáron 3 fok a minimum...


Párom visszafogottabb volt amikor megismerkedtünk,nem merte mondani hogy mit szeretne.

Aztán én vettem rá hogy bátran,nem harapok.

sok idő eltelt,megmondja hogy épp mi az ami a fantáziáját birizgálja.

Ma épp egy tűsarkúban porszivóztam :)

(ő viszont egy pici köténykében főzött...)


Attól hogy nem friss szerelmespár vagyunk,még nem kell mackónadrágban begubózni...nekem megéri tenni ezért a kapcsolatért...láttad volna azokat a csillogó szemeket,alig várta hogy befejezzem...(aztán az ebéd is 2 részletben készült el,mert akkor meg én nem birtam magammal)

2011. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

ma 14:10


Na jó, de azért a mackógatya és a non stop meztelenkedés között szerintem van átmenet, és én továbbra is úgy gondolom, hogy oda tartozom. Csak mert én nem szexelek kétszer egy nap és járkálok fel alá egy szál p..ciban az nem jelenti azt, hogy nem teszek azért, hogy a kapcsolat ne laposodjon el. Meg az igazság az, hogy attól, mert ő szeretné, hogy én tűsarkúban porszívózzak, és ettől ő begerjed, én nem feltétlenül.


Mindenesetre, habár vegyes a felhozatal, úgy gondolom az átlag még mindig nem a szexistennő kategória, de nem is a melegítő-póló. Tehát beleférek.


Köszönöm a válaszokat.

2011. nov. 6. 18:24
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

Na én biztos a maradi kategória leszek, de...

van egy 3 éves gyerekünk. Innentől kezdve igen érdekes lenne, ha szexi fehérneműben flangálnék, tűsarkúban mosogatnék vagy egy szál semmiben tologatnám a kisvonatot a szőnyegen :D Vagy a munkahelyemen pl. leadok egy jelentést a vez.ig.nek, utána irány a wc és nunust villantok a kamerás mobilba, majd huss, repül az mms életem párjának, aki épp egy 10 milliárdos ügyletről értekezik...

Nanemár!!!

Érdekes, a párom sem járkál itthon egy szál fütyiben és még sosem küldött seggvillantós mms-t munka közben :D

Ki hinné, a mai világban...

Szerintem van a hálószoba és van többi. A hálószobában belefér ami belefér, a fehérneműtől az andráskeresztig, kinek mi kell az élvezetekhez. De a lakás többi része és pláne a munkahely nálunk nem kupleráj.

Azt bőven belefér hogy amikor szexelős kedvünkben vagyunk bevezetésnek kelletem magam egy kicsit erotikus cuccokban, de az már előjáték a javából.

Tudom, maradi vagyok.

2011. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rendben vagy!!! Valószínűleg a média hatása, hogy a pasiknak néha extra ötleteik támadnak. Ameddig neked is van hozzá kedved, addig csináld.

Én nem flangálok szexi cuccokban itthon. Ha tűsarkúban meztelen porszívóznék valószínűleg kihívná a mentőket...:). A gyerekeim sem tudom mit szólnának. Ettől függetlenül jó a szex. Jó társai vagyunk egymásnak!!!

2011. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21:43 jót nevettem a válaszodon:):):)
2011. nov. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
semmi ilyesmit nem csinálok... szerintem ez is ugyanúgy unalmassá és megszokottá válik egy idő után...abszolút nem látom értelmét...és valamilyen szinten degradálónak érzem...mintha folyton csak a "arra" kellene a férfinek a nő....
2011. nov. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
21:43 én is jót mosolyogtam, de ettől még igazad van. Maximálisan egyetértek.
2012. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!