Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy ezt...

Bennem van a hiba, hogy ezt nem tudom megbocsátani?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal mert belerúgott a macskámba, azóta is próbál bocsánatot kérni.
2011. nov. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
40%
Én válaszoltam, hogy mit csinálnék, szóval nem tértem ki. Azt meg, hogy csaptam már le szúnyogot, nehogy már összehasonlítsuk azzal, hogy bántja valaki a másik állatát. Szerintem senki nem sírt a szúnyogok miatt, és engem nagyon szeretnek, ha nem csapom le, nyáron egy percet sem aludtam volna. De feltalálták a szúnyogriasztót is, úgyhogy nem kell szúnyogokat csapkodnom
2011. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
62%
De igazad van, akkor rugdossunk ártatlan kutyákat meg macskákat csak mert rossz napunk volt. Érdekes, ha egy dobbermanja lenne a kérdezőnek, nem valószínű, hogy egy ujjal is hozzá mert volna érni a barátja:D a gyengébb állatot könnyű bántani
2011. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Sokat mondó az a 47%-od. :)
2011. nov. 7. 18:29
 34/44 anonim ***** válasza:
17%

Már ne haragudjatok kedves állatvédő barátaim, de szerintem itt szó sincs arról, hogy a kedves kérdező előre belegondolt abba, hogy ha a macsekot veri a srác, akkor majd később őt is fogja. Egyszerűen arról van szó, hogy belerúgott az ő édi-bédi pici ciculiába, aki úgy látszik fontosabb neki, mint bármely más emberi lény, és ezt nem képes feldolgozni. Mert a cica mindenek előtt!


Amit ti mondtok, az ok, csak szerintem a kedves kérdező idáig már nem jutott el. :)


Én nem szakítottam volna vele. Két hatalmas asszonykás pofon, és szent a béke.

2011. nov. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
91%

Hülyeség. Nem az állat a fontosabb, meg nem az a konzekvencia, hogy nem is szerette a barátját, ha ilyenért szakított vele. Igenis kiábrándító lehet egy ilyen megnyilvánulás. Ha az én barátom belerúgna kutyámba/macskámba, szóhoz sem tudnék jutni - és nem feltétlen azért, mert hatalmas állatvédő vagyok, mert ha rosszul viselkedik a kutya, akkor tőlem is kap - de kiábrándító, ha valaki OK NÉLKÜL fájdalmat okoz egy másik élőlénynek. És a szúnyogos példa elég szánalmas, össze sem lehet hasonlítani egy macskával. Pláne, hogy egy vérszívóról van szó, tehát had ne engedjem már, hogy belőlem táplálkozzék valaki. Nem szórakozásból csapkodjuk le a szúnyogokat.

Én nem tudom, hogy reagálnék ilyen esetben, szerencsére az én barátom nem ilyen.

21L

2011. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%

"de kiábrándító, ha valaki OK NÉLKÜL fájdalmat okoz egy másik élőlénynek. És a szúnyogos példa elég szánalmas, össze sem lehet hasonlítani egy macskával."


A hozzád hasonlóak a szánalmasak. Szóval a szúnyog nem élőlény. Ráadásul pont a macska tartozik a ragadózók közé. Mondjuk ha egy nálunk 1 milliárd évvel fejlettebb civilizáció törölne el minket mint te a szúnyogokat az is összehasonlíthatatlan lenne a te logikád szerint és joguk is lenne rá. Mikor fogtok már valami logikailag elfogadható érvet kimotyogni macskapártiak?

2011. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
Pont a tiédben nincs logika, de sebaj, nem állok le vitázni ilyen sekélyes gondolkodású emberrel, szevasz
2011. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
még valami: pont arról szövegelsz, hogy a szúnyog is élőlény.. akkor a macskát szerinted mért lehet rugdalni? bántsuk csak, de szúnyogot nehogy lecsapjunk! mindegy..
2011. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
22%
Nem mondtam hogy a macskát lehet rugdalni. Csak az a szánalmas amikor bolhából elefántot csináltok. Egy kicsit sem képmutatás amikor valaki arról ír hogy ő soha nem ártott egy élőlénynek sem amikor a szúnyogokat versenyszerűen csapkodja. Engem csupán ez ellentmondás aggaszt.
2011. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
60%
te csaptál már le szúnyogot életedben?
2011. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!