Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy ezt...

Bennem van a hiba, hogy ezt nem tudom megbocsátani?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal mert belerúgott a macskámba, azóta is próbál bocsánatot kérni.
2011. nov. 7. 12:07
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Azért rúgott bele mert kiakarta tessékelni a szobából amikor szeretkezni készültünk.
2011. nov. 7. 12:39
 12/44 anonim ***** válasza:
Mit csinált a macska amiért belerúgott?
2011. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
75%

Miért rúgott bele? Rosszalkodott és próbálta "megnevelni"? Bár számomra ez sem kifogás; volt régebben egy barátom, aki mindig eldobta a kiscicám, pedig olyan apró volt még. Nem értette, hogy benti cica, nem koszos, nem büdös.

Esetleg csak "egyszerűen" ideges volt, és a macskán vezette le? Ez még rosszabb, mert lehet legközelebb téged fog megrúgni.

Én is elküldtem volna, az én állatkáimat senki ne rugdálja. Ha ahhoz van kedve menjen haza és rugdossa a kapuajtót.

2011. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a választ, amikor írtam a kérdést.

Szerintem akkor sem kellett volna megrúgni, vegye fel azt' rakja ki.

2011. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
32%
Emberi életet kioltani sem kis hülyeség, mégis mindenki mindenféle idiótaságokra hivatkozva megteszi...
2011. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is van két macskám, mindig a legrosszabb helyen vannak. Én is szoktam időnként lábbal "kitessékelni" őket, de nem rugdosom, csak terelgetem mint egy focilabdát. Ha erőből rúgott bele, akkor szégyellheti magát, ha csak terelgette, akkor szerintem az normális.
2011. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
72%
Jézus, azért nem kell úgy tisztelnie saját álló péniszét, hogy mindenkibe belerúg, aki éppen a szobában van! Tiszta szerencse, hogy nem anyukád volt éppen a szobában, csak a macska..
2011. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
Én is azonnal otthagynám azt aki bántja az állataim vagy el akar szakítani tőlük viszont én kínosan ügyelek arra is, hogy soha ne zavarjanak senkit! Nem lóghatnak az állatok egész nap a hálószobában meg nem "alszunk éjszaka anyucival" az ágyban mert az nem arra van. Pont az ilyenek miatt, mert milyen illúzióromboló már, hogy "na drágám rakd ki a macskát/kutyát mer szexelünk". Szóval egy picit őt is meg lehet érteni.
2011. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
70%
1. Agresszív 2. empátiája nem sok van 3. nem tiszteli a tulajdonodat Ártott annak, amit te szeretsz, a személyiségére vonatkozóan sok minden kiderül ebből. Ha már a férjem lenne, megpróbálnám "nevelni", így szerintem jól tetted.
2011. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
39%

"Azért egy élőlényt bántani nem "kis hülyeség"."


Te is meg tetted már sokszor, vagy szúnyogot, legyet nem csaptál le soha? Szánalmas sznobok a hozzád hasonlók nagyot mondanak de közbe nem igaz. Már sokszor leírtam hogy macska, kutya nem a lakásba való és ehhez tartom is magam . Ha valóban szeretted volna akkor nem dobtad volna ki ilyen kis hülyeségért.

2011. nov. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!